PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121774}

Plan lotu

Flightplan
6,7 65 765
ocen
6,7 10 1 65765
5,7 15
ocen krytyków
Plan lotu
powrót do forum filmu Plan lotu

[spoiler] Zakończenie.

ocenił(a) film na 6

Witam. Czy ktoś mógłby mi napisać jak skończył się film, ponieważ oglądałam go tylko pewnego momentu.

ocenił(a) film na 8
Cleaa

to napisz do jakiego monetu to napisze reszte

ocenił(a) film na 6
CelineMarie

Trochę czasu już minęło, ale pamiętam, że główna bohaterka zaczęła świrować... potem szukała dziecka w jakimś luku bagażowym(?) gdzie była z kapitanem.

ocenił(a) film na 8
Cleaa

no to dziecko jednak tam było.. jeden z gości z obsługi samolotu to ukrywał i wmawiał jej że świruje... nie pamiętam dokładnie już o co tam chodziło i po co on to zrobił...

ocenił(a) film na 10
Cleaa

Chodziło o to, że koleś który podawał się za jakiegoś kolesia z ochrony i cały czas próbował jej ,,pomóc'' porwał jej dziecko i ukrył gdzieś na pokładzie, pomagała mu jedna ze stewardess. Pod koniec, facet powiedział pilotowi, że ta babka chce zdetonować ładunki w samolocie (co nie było prawdą, ponieważ sam je podłożył), jeżeli nie spełnią jej warunków. Kapitan mu uwierzył bo babka coraz bardziej zaczynała świrować. Nikt w sumie jej nie wierzył, że dziecko jest na pokładzie, a nawet że w ogóle istnieje. W końcu wylądowali gdzieś awaryjnie. Wszyscy wyszli, została tylko kobieta i ten mężczyzna, ona dobrze już wtedy wiedziała, że koleś ma detonator w kieszeni. Film kończy się happy endem, ratuje córkę, mężczyzna ginie w wybuchu (guziczek detonatora nacisnęła kobieta, sama z córka ukryła się w jakimś schowku czy coś). Tyle. Sorka że takie chaotyczne, ale starałam się jak mogłam.

PS. Jej męża również zabił ten mężczyzna ponieważ przewożonych trumien nie sprawdzają, więc mógł ukryć tam ładunki, a że sama była architektem od samolotów (czy czegoś) tylko pomagało teorii że jest zamachowcem.
W razie pytań, chętnie odpowiem :)

ocenił(a) film na 6
ginny352

Dzięki Wam za pomoc. ;-)

ginny352

Również dziękuję za streszczenie, bo robiłem dwa podejścia do tego filmu i zawsze zasypiałem w momencie mniej więcej jak zaczynała świrować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones