PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121774}

Plan lotu

Flightplan
6,7 65 765
ocen
6,7 10 1 65765
5,7 15
ocen krytyków
Plan lotu
powrót do forum filmu Plan lotu

Trzyma w napięciu od A do Z,nie wiadomo gdzie leży prawda,czy babka to wariatka czy też
ofiara.Jedyne co bym zmieniła to role aktorów-Seana Beana dałabym jako terroryste (chociaż w
mundurze pilota wygląda jak zwykle bosko ale rola jest nic nie znaczaca i do niej nie pasuje bo
przeważnie gra tych 'złych') , a tego ciapowatego ochroniarza jako kapitana
samolotu.Oczywiście ,że jest dużo naiwnych scen ale który film takich nie ma?

ocenił(a) film na 7
CelineMarie

Naiwne sceny muszą być w hollywodzkich produkcjach - to norma. Zgadzam się, że film świetny i trzymający w napięciu, nie wiem dlaczego dostał dosyć niską ocenę. Napięcie rośnie z czasem, Jodie jak zwykle znakomita i przekonująca. Zakończenie aż nazbyt amerykańskie - tkliwe, łzawe, ale cóż - takie te filmy muszą być.

ocenił(a) film na 7
rapsodyk

ja już w połowie filmu widziałem że ode mnie dostanie 9 punktów, także tak śmieszną oceną na filmwebie chyba nie trzeba się sugerować. Zakończenie no cóż, jakie inne by miało być? ;) jak dla mnie jedyne zastrzeżenie to do wybuchu, co to było? Spodziewałem się czegoś więcej, ale to chyba jedyny mankament w filmie. Poza tym pozycja dla mnie obowiązkowa do ponownego obejrzenia.

CelineMarie

widziałem sporo dobrych filmów i zaczynają mi się powoli kończyć, gdyby ktoś chciał taki film kręcić w sposób nie naiwny to stracił by on cały klimat i wydłużył i stąd tyle naiwnych scen, ogólnie uważam film za bardzo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones