PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719889}

Player One

Ready Player One
7,0 91 636
ocen
7,0 10 1 91636
6,0 27
ocen krytyków
Player One
powrót do forum filmu Player One

tkwi w obsadzie!

szym_off

Ciekaw byłem jak z tego wybrnęli. Niestety:-/

szym_off

O co chodzi?

użytkownik usunięty
SlasherManiak

Czasami lepiej nie wiedzieć o co chodzi i poczekać na film, co by spoileru sobie nie zrobić.
Niewiedza czasami jest wskazana.

O co chodzi z tym spoilerem?

ocenił(a) film na 9
forek23

Obsada postaci Aech.

szym_off

A tam, nikt się nie skapnie - sam chyba z minutę myślałem nad tym o co chodzi - mimo że czytałem książkę. Poza tym na filmwebie jeszcze trzeba rozwinąć listę postaci, żeby ujrzeć tą spoilerową ;)

ocenił(a) film na 3
Azejzel

W sumie, patrzac na osobe zywa w filmie, to ja sie ciezko zastanawialam jakiej to to jest plci...

ocenił(a) film na 6
alisspl

Ha. To samo miałem.

ocenił(a) film na 4
szym_off

O jaki spoiler chodzi

ejdamejdam

wyjaśnienie spojleru ukryte w tekście, tylko dla tych co czytali i nie zepsują sobie już niespodzianki (o ile zostnie uwzględnione to w ekranizacji):

jedenzbochaterowmainnaplecnizmyslalczytelnikiglownybohater

cubanon

To ma być spoiler?
Film widziałem, ale nawet gdybym nie widział, to i tak ten spoiler nie wpływa w żaden sposób na przebieg fabuły w filmie. Ot, ciekawostka, że ktoś wygląda inaczej.

forek23

Tak jak pisałem, zależy na co daje się nacisk. W książce, było to ukazane jako jeden z mocniejszych twistów.

cubanon

Za dużo tych dzieciaków w obsadzie. Pewnie na końcu okazuje się że to była tylko gra komputerowa.

ocenił(a) film na 4
cubanon

Nie rozumiem do końca co tam jest napisane. Możesz rozwinąć i oznaczyć jako spoiler?

ejdamejdam

Też nic nie rozumiem :/

ejdamejdam

chodzi o to że Aech w "real life" jest czarną kobietą a w Oasis facetem i parcival o tym nie wiedział dopiero jak ją spotkał pierwszy raz jak mu dupę ratowali.

pilek01

SPOILER!

dokładnie :) Aech, był jego przyjacielem i główny bohater nie zdawał sobie z tego sprawy, że tak naprawdę to dziewczyna.

cubanon

Ale od początku było wiadomo, że każdy może mieć taki avatar jaki chce. Mały, niski, kobietę, mężczyznę, kosmite...
Tak jak teraz jak grasz w rpg, wybierasz sobie dowolną płeć.
To żaden spoiler, jedynie niewielkie "aha".

forek23

Jak rozmawiasz z kimś przez lata i zaczynasz się zwierzać, to wtedy jest duże "AHA" :@

cubanon

wystarczy obejrzeć jeden z odcinków "Catfish". Ludzie są naiwni.

cubanon

Ok, dzięki, obejrzę sobie ten dokument, tyle, że to chyba jest cały film.

forek23

to jedyny format w odcinkach mtv, który oglądam;) polecam

cubanon

Znalazłem w całości online

ocenił(a) film na 3
forek23

Tyle, ze w grach spokojnie mozna sie domyslic kto gra nie swoja plcia albo, ze nastolatek udaje doroslego. Tego nie da sie tak przeskoczyc jak wydaje sie ludziom, to robiacym, czy tworcom filmu czy autorowi ksiazek. Ten dzieciak od razu bylby zdemaskowany.
Faceci wybieraja zenskie postaci, bo lubia patrzec na tylko charkow albo czerpac korzysci, z tego, ze inne samczyki sie nabieraja, ale naprawde mozna ich zdemaskowac. Ja gram swoja plcia, czasem biore meska i wtedy nie kryje sie, ze jestem babka, a i tak wielu graczy nie zauwaza tego albo nie wierzy.
A 11-12 latki, ktore niby sa madrzejsze i grzecnziejsze niz niejedne dorosly to tak samo klamliwy mit jak czytanie licencji hahah. Malolaty strasznie sie dziwia czemu 30 latkowi wiedza, ze nie sa dorosli - no coz, jak ktos ciagle gada na tematy niedorosle, o statystykach, jara sie eq, zadaje miliony pytan na czacie i gledzi o niczym, zamiast grac, a poza tym nie lapie sarkazmu i doroslych tematow czy wlasnie rozmow o rzeczach sprzed 20-30 lat, no to...

ocenił(a) film na 10
alisspl

oczywiście że się da, ale nie każdy to potrafi ;)

ocenił(a) film na 7
cubanon

Obejrzałem wczoraj film i nawet nie zorientowałem się, że to kobieta, a nie nastolatek :D

zaroweczka

Spoilery mółbyś zachować dla siebie kolego, są tacy, którzy tego jeszcze nie widzieli.

forek23

Przecież cały temat, w tytule włącznie to spoiler ;D

ocenił(a) film na 6
szym_off

Raczej trudno dojść do wniosków spoilerowych przeglądając obsadę filmu. Ja właśnie skończyłem książkę, a jakiś czas temu z ciekawości przejrzałem sobie obsadę filmu. Byłem wtedy mniej więcej w połowie książki. Pomyślałem sobie, że w Holywood znów przeginają, Akurat tym razem nie z poprawnością polityczną tym razem, ale z "parytetyzacją płci". Dopiero jak skończyłem książkę to uświadomiłem sobie, że obsada jest w porządku. Myślę, że od strony spoilerowej mogą czuć się bezpiecznie osoby, które nie czytały książki i nie kojarzą imion poszczególnych bohaterów a tylko zerkną pobieżnie na obsadę filmu.

szym_off

Prawda? Na całe szczęście przeczytałam książkę kilka lat temu. Inaczej bardzo bym się wkurzyła gdybym przed obejrzeniem filmu i bez czytania książki odkryła jak gigantyczny spoiler zdradza Filmweb...

ocenił(a) film na 10
aya_rivera

To nie miało żadnego znaczenia w filmie...

Lukasz_Lll

Raczej dla ciebie nie miało żadnego znaczenia.... Btw, thx za bardzo merytoryczny komentarz

ocenił(a) film na 10
aya_rivera

No nie miało to dla mnie żadnego znaczenia, ponieważ nie miało to żadnego znaczenia.
Nie ma za co. Starałem się żeby Ci dorównać. Cieszę się że mi wyszło.

ocenił(a) film na 8
szym_off

uff dobrze, że nie sprawdziłem przed filmem hehheh

ocenił(a) film na 7
szym_off

Ta, spoiler który bardzo mało kto wyłapie przed obejrzeniem filmu. Sam zerkałem na obsadę przed obejrzeniem, ale nie zapamiętywałem imion/ nazw w filmie, więc nic mi to nie mówiło.

ocenił(a) film na 8
szym_off

A ja jestem rozczarowany, że nie została ujawniona postać złego pomocnika - ten koleś, co miał awatara z niklowaną czaszką zamiast torsu. Kto to był w realu???

yablonski

Też mnie to zastanawia. Byłem przekonany, że ujawnią pod koniec kim on był. No szkoda.

ocenił(a) film na 9
forek23

Pół filmu się zastanawiałem czy to aby nie Morrow :D

irish_man

Co za Morrow?

ocenił(a) film na 3
forek23

Scotty ze ST

użytkownik usunięty
irish_man

A ja myślałem, że pod koniec zadecydują razem z 2 twórcą VR o zamknięciu tego badziewia i zmotywują ludzi do odbudowania realnego świata. Na początku filmu mówiono, że ludzie porzucili nadzieję i nauczyli się żyć w tym, co ich otacza (czytaj śmieciach, rupieciach, złomie jak główny bohater, kontenerach jak ciotka i jej sąsiedzi). Naiwnie myślałem więc, że oprą się pokusie zarabiania na grze i skoro uzyskali posłuch w społeczeństwie - zmotywują ludzi do działania w realnym świecie. Jakiż byłem naiwny.... :D

ocenił(a) film na 3

Dokladnie. Ale gorzej, okazalo sie, ze to takie slumsy przegrywow na wlasne zyczenie i wcale nie ma powodu, zeby tak tam bylo, do teog swiat ma sie ogolnie niezle, troche dalej jest czysto, porzadnie, ludzie dalej zyja, jedza dobre jedzenie, pracuja. Tyle, ze z niewiaodmych powodow wiekszosc lazi z VR na pyskach... zamiast np. chlac w realu :P Gdzie ta apokalipsa i straszna zmiana czasow bo syrop kukurydziany sie skonczyl? Ten tekst to mnie dobil, to najgorszy wynalazek powojenny zdaje sie, trucizna od Amerykanow.

ocenił(a) film na 6
yablonski

Może to ta dupcia brunetka? Nie chce mi się tego oglądać drugi raz, żeby sprawdzić.

ocenił(a) film na 3
Sony_West

Ona nie zjamowala sie zabawa w piksele i gromadzeniem pikselowych smieci, tylko dzialala realnie. W zwiazku z tym nie miala klopotow z kregoslupek, karkiem i 50 kg nadwagi... Zaskakujaco zreszta zdrowi i ruchliwi byli ci wszyscy VR zombi, niby mieli te wielokierunkowe bieznie... ale tak naprawde to gra siem siedzac na tylku, takie granie z lazeniem itp. to trzeba miec ogolnie niezla kondycje, a jak ktos taka ma, to nie traci czasu w grach.

alisspl

no, lepiej tracić go oglądając filmy, czytając książki, czy robiąc multum innych bezsensownych rzeczy...

ocenił(a) film na 4
szym_off

co to niby kur*wa za spoiler??? skończ dzieciaku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones