PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462252}

Po sąsiedzku

The House Next Door
5,1 226
ocen
5,1 10 1 226

Po sąsiedzku
powrót do forum filmu Po sąsiedzku

"Gdy w sąsiedztwie Walkera i Col Kennedych staje nowoczesny budynek, żadne z nich nie podejrzewa, że może on być siedzibą diabelskich mocy. Jego architekt, Kim, stara się, by dom był oryginalny. Col, patrząc na budowlę, odczuwa niepokój. Odpędza jednak od siebie myśli, że obok jej rodzinnego gniazda powstaje przybytek zła. Gdy kolejni mieszkańcy domu kończą tragicznie, małżeństwo Kennedych postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Rozpoczynają niebezpieczną walkę z budynkiem emanującym nadprzyrodzonymi mocami."

ciekawe;)

awrel

Liczyłem na więcej, film nijaki, zakończenie beznadziejne. Na dobrą sprawę, to co się w filmie dzieje można ciągnąć w nieskończoność, akcja w ogóle nie idzie do przodu, żadnej kulminacji...

jakup13

Możesz mi przytoczyć to zakończenie, bo niestety zasnąłem. Chyba przez to, że jak wspomniałeś, akcja nie idzie do przodu.

piotrek626

jakaś rodzina z małym dzieckiem wprowadziła się do strasznego domu, główna bohaterka poczuła że musi bronić dziecko itd, nowy sąsiad zaczął wariować ("Przyprawy mają być ułożone w porządku alfabetycznym ty dziwko!"), nowa sąsiadka go zabija, do domu wprowadza się architekt który ten dom zbudował, *tu przełączyłem kanał*, wracam i widzę że główna bohaterka ze swoim mężem relaksują się na plaży, dziecko jest z nimi, wyglądają na szczęśliwych, akcja przenosi się do biura jakiegoś architekta który nowej parze pokazuje plany strasznego domu, koniec


film nudny

ocenił(a) film na 3
Luqash

Dokladnie w tym samamym momencie przelaczylam kanal, ale pozniej juz do filmu nie wrocilam, bo stwierdzilam, ze nie warto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones