PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7987}

Po tamtej stronie chmur

Al di là delle nuvole
6,7 2 546
ocen
6,7 10 1 2546
4,6 5
ocen krytyków
Po tamtej stronie chmur
powrót do forum filmu Po tamtej stronie chmur

O ile pierwsza historia bardzo przypadła mi do gustu, o tyle druga ją kompletnie rozWaliła, bo zupełnie tak jakby sam Antonioni opowiadał o sobie i patrzcie oto męzczyzna, który odrzuca uciechy cielesne, a następnie zupełnie mówi: Ja wam pokaze jak się powinien facet zajac kobietą. I pokazuje nam drugą, gdzie on sam spotyka kobietkę i spędza z nią noc. Trzecia już wogóle jest bekowa, a czwarTa jest jakby zatoczonym kołem w stronę pierwszej, bo znowu odrzucenie uciech cielesnych. No dziwny film, widac, że zafascynowała go epoka rewolucji seksualnej, dzieci - kwiatków i pozostał do końca życia niewyżytym chłopaczkiem z wielkim fallusem. Jak dla mnie to mizoginiczny film, a przy tym jak każdy film Antonioniego psychologicznie nudny. Ja wiem, że nie powinno się źle mówic o zmarłych, ale co zrobic. No ale jeszcze wielu jego filmów nie widziałem, ale nIe spodziewam się czegoś wielkiego. A stawianie go na równi z Bergmanem to już jakaś wielka pomyłka! Pozdrowienia dla pokręconych co to moga wkółko ogladac filmy Antonioniego;)

ocenił(a) film na 8
mariouszek

Ale z ciebie pruderyjny gostek. W zakonie cię wychowywali? Przecież nagość to nic złego. Mnie film bardzo się podobał. A kobiece ciało pokazywane jest w nim w wyjątkowo wysmakowany sposób, jak to zresztą u Antonioni'ego. Ten film trzyma poziom najlepszych filmów Włocha.

pacyfista4

nie chodziło nagość, chodziło tylko jak ona została wykorzystana w opowiadaniach, zresztą nie czepiałem się nagości, ale ten film jak większośc Antonioniego wydał się bardzo mizoginiczny i już

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones