PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31307}

Pocałunek smoka

Kiss of the Dragon
7,3 24 977
ocen
7,3 10 1 24977
Pocałunek smoka
powrót do forum filmu Pocałunek smoka

Film ogółem bardzo dobry jako film akcji ale momentami fabuła nie trzyma się "kupy"
1. Podczas pierwszej akcji "Johny" po brawurowym strzale bilą wybiega na zewnątrz i chowa się pod samochód, za nim biegnie Richard i jego zgraja. Wszystko byłoby ok gdyby nie dwóch strażników bądź portierów stojących na zewnątrz, którzy napewno widzieli chińczyka wchodzącego pod auto ale nic nie powiedzieli wkurzonemu inspektorowi. PS Rozbawił mnie wczorajszy lektor: Richard dowiedziawszy się o nagraniu wziętym przez Liu wykrzyczał FUUUCK: w tłumaczeniu lektora "o w morde". Ale mniejsza z tym, przyzwyczailiśmy się chyba już do takiej cenzury nawet w filmach o 24 00.
2. Podczas wizyty w sierocincu. gdy "Johny" i dziewczyna schodzili bodajże na firanie, grupa Richarda była tuż za nimi, postrzelili dziewczyne i chińczyk musiał ją nieść do samego szpitala na plecach. Dziwne że Panowie z bronia nie złapali Johnego który bądź co bądź nie mógł poruszać się szybko z dodatkowym balastem.
3. Podczas finałowej sceny, Liu wchodzi na posterunek, potem przed budynkiem pojawiają się wozy policyjne i duża ilość mundurowych. Po załatwieniu tuzina karateków, dwóch blondynów i Richarda, Liu jakimś cudem jak gdbyby nigdy nic wychodzi niezauważony.

kolejorzkks1

Co do punktu trzeciego się nie zgodzę. Główny bohater miał kasetę, wszystko było na taśmie. Wystarczyło im pokazać i przedstawić swoją wersję. Z tego co mi wiadomo, policja nie może sobie od tak załatwić gościa, tym bardziej gdy wychodził z tą małą dziewczynką. A poza tym nie było tak do końca pokazane, że wychodzi z posterunku. Po załatwieniu czarnego bohatera jest takie ,,przejście" i dopiero pokazują Liu w szpitalu, a od tego momentu mogło minąć sporo czasu.

misk0

Mi się film bardzo spodobał. wiem o jego różnych wadach, ale klimat, walki
i poczucie zaszczucia głównego bohatera. Muzyka soundtrack, jak i muzyka
"pozbierana" do filmu jest po prostu świetna. Postacie: główny bohater
(wiadomo lepiej walczy niż gra), ale główny czarny charakter jest bardzo
charyzmatyczny.

A co do niedorzeczności to przecież np. Czemu gdy na początku Bohater był w
zsypie to Richard po prostu nie włożył spluwy do otworu i go nie
zastrzelił??? tylko wrzucał granat, który do niego "wrócił"

użytkownik usunięty
kolejorzkks1

i dac takim pilota do reki, zamaist kurwaogladac snuja bajki o klatkach i dublerach.... sie puknij w czolo chory jelopie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones