PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31307}

Pocałunek smoka

Kiss of the Dragon
7,3 24 964
oceny
7,3 10 1 24964
Pocałunek smoka
powrót do forum filmu Pocałunek smoka

zanik pamięci.

ocenił(a) film na 7

Kurczę, oglądałam ten film. Pamiętam z tytułu i jestem tego pewna, ale zupełnie nie pamiętam o czym był... A nie za bardzo chce mi się go znowu oglądać. Pozostawię go bez oceny.

ocenił(a) film na 6
30hurricanes

To mi się podoba nie oglądałem albo nie pamiętam to nie oceniam, wtedy przynajmniej w niewielkim stopniu staną się bardziej wiarygodne.
A co do filmu to wcale się nie dziwię że go nie pamiętasz, po tytule trochę trudno skojarzyć też miałem z tym problem dopiero przy drugim przypadkowym podejściu uświadomiłem sobie że już ten film widziałem (chyba jestem wzrokowcem).
SPOILER
Może to coś ci przypomni:
Tytuł niewiele mówi o filmie bo tytułowy "pocałunek smoka" to chwyt/punkt nacisku który blokuje coś w krwiobiegu i krew dosłownie rozsadza delikwenta od środka, w całym filmie jest użyty tylko raz, na końcu- na pewnym dość wkurzającym gliniarzu.
A i jak zwykle pojawia się płeć piękna (ona pomaga głównemu bohaterowi on jej, czyli norma) ale co jest dość charakterystyczne tym razem jest przedstawicielką najstarszego zawodu świata czyli jest dziwką.

ocenił(a) film na 7
bialy333

Ja też jestem wzrokowcem ;). Niestety cały czas nie za bardzo kojarzę film...

ocenił(a) film na 7
bialy333

...tzn coś tam świta, ale nie dużo.

ocenił(a) film na 7
30hurricanes

Ja na przykład oglądałem, pamiętam sceny walk, kto gra, nawet niektóre kwestie. Właściwie wszystko poza jednym - o czym ten film był :). Ale jak to w dobrym filmie akcji fabuła nie jest jakoś bardzo istotna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones