PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796158}

Podły, okrutny, zły

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
6,7 50 434
oceny
6,7 10 1 50434
5,6 39
ocen krytyków
Podły, okrutny, zły
powrót do forum filmu Podły, okrutny, zły

Niby film na faktach ale powinien być zdecydowanie lepiej wykonany nakręcony jeden z najgroźniejszych morderców a tak naprawdę przez cały film nie było pokazane ani jedno jego morderstwo, nawet kropli krwi nie było pokazane teraźniejsze wspomnienia Jak dla mnie to jest bardzo bezsensowne ,ogólnie to taki bardziej powiedziałbym jest melodramat rodzinna jakaś tragedia jak o facecie który zamordował ponad 30 osób...
bardziej to się ogląda jak paradokument jak jakiś film chodź jakiś czas temu 2 tygodnie może widziałem to na ID Polsat właśnie o tym bundym, do tego wykorzystane prawdziwe materiały w scenie w sądzie to dla mnie słabo
nie ma w tym filmie napięcia akcji i tego że można znienawidzić tego mordercy oglądając bo ogólnie facet nic złego nie zrobił bo nawet nie było pokazane jak i kogo mordował...
ogółem kto chcę oglądać niech ogląda ale niech się nie spodziewa jakiegoś arcydzieła rewelacyjnego.

ocenił(a) film na 9
xxxfilmen

Chyba nie zrozumiałeś filmu...

Archdarameron

zrozumialem i bardziej dokument obejrzec ma wiecej emocji napiecia jak ten film, jak na film malo tego dreszczyku emocji tutaj było pokazane...

ocenił(a) film na 9
xxxfilmen

Ale ten film nie jest po to by wywoływać dreszczyk emocji to nie kryminał...
Spróbuj podejść do tego jak do filmu o życiu człowieka który był osobowością empatyczną i zaskarbiał sobie tym ludzi...
Może powstanie kiedyś o Bundym dobry film akcji, może kryminał, ale nie skreślaj tego co twórcy chcieli przekazać w tym filmie, ze względu na gust.
Pozdrawiam

Archdarameron

rozumiem wiec o co chodzi ale jakos to nie trafia do mnie i pewnie do wiekszosci też , jeden z najokrutniejszych w histori morderców powinien zostac pokazany jako tyran a nie o tym ze on nie chciał a mordował i ze byl dobrym ojcem i mezem ...bo jesli było by o mordercy co zabił raz w wiezieniu ząłował zmienił sie to taki film jak najbardziej jest do przekonania ze nie kazdy morderca to diabeł,a ten niestety był złem wcielonym...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones