PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796158}

Podły, okrutny, zły

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
6,7 50 434
oceny
6,7 10 1 50434
5,6 39
ocen krytyków
Podły, okrutny, zły
powrót do forum filmu Podły, okrutny, zły

Zac Efron tu,to jakas porazka będzie...
Ogólnie raczej staram sie nie oglądać filmów z nim,jego postawa,gra aktorska oraz wyglad bardzo mnie irytuje.
Wydaje mi sie,ze nie pasuje tu jako Ted Bundy,ktory byl uwazany za nieziemsko przystojnego i inteligentnego.
Mam nadzieję,że to tylko moje uprzedzenia,a film okaże sie perełką

ocenił(a) film na 9
kk4exy

Na razie we wszystkich recenzjach pisza ze Zac to jakis sztos sztosow w tym filmie. Przelom w karierze! No i ja sie totaknie zgadzam- pozamiatal!

ocenił(a) film na 7
kk4exy

Zaca Efrona do roli Teda Bundy'ego dla Ciebie wyklucza to, że ten drugi był uważany za "nieziemsko przystojnego i inteligentnego"? Niby czego brakuje Efronowi? Przecież on jest przystojny. Poza tym: czarujący, przystojny mężczyzna który wygląda jak niewiniątko? Pasuje jak ulał. Moim zdaniem będzie wiarygodny w tej roli.

ocenił(a) film na 5
Rouge_fw

Zac pokazał już w paru filmach talent, do tego ma taką klasyczną urodę z lat 70-80, dla mnie idealny wybór, duże podobieństwo, oglądałem dokument

ocenił(a) film na 8
kk4exy

raczej kojarzy Ci się z cukierkowym chłopcem i stereotypowymi rolami typu High School Musical.
Obejrzałem kilka tytułów o tematyce poważnej i stwierdzam, że nawet fajnie grał. Nie skreślałbym Efrona.

ocenił(a) film na 7
kk4exy

Nie zeby cos, ale Efron to akurat wyglada bardzo dobrze

Ja się zdziwiłem jak zobaczyłem, ze ma grac w kryminale

kk4exy

Wybór tez mnie zaskoczył, ale zerknęłam i są bardzo podobni.

ocenił(a) film na 3
kk4exy

W filmie nie będzie ci przeszkadzał Efron - będzie ci przeszkadzała nuda. Ten film jest po prostu potwornie nudny. Jeśli serial Mindhunter (też o seryjnych mordercach) oceniam w mojej skali na 10 punktów to film w Efronem silne 3 punkty bo Zac zagrał nieźle swoją rolę. Ale to jednak ciągle tylko trzy punkty.

ocenił(a) film na 5
Janekkowalski2011

No tu się niestety zgodzę. Zabrakło pomysłu na ten film i wyszła w sumie nuda. Sam Zac ok chociaż jeszcze za mało umie żeby zagrać taką postać jak Ted Bundy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones