PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796158}

Podły, okrutny, zły

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
6,7 50 434
oceny
6,7 10 1 50434
5,6 39
ocen krytyków
Podły, okrutny, zły
powrót do forum filmu Podły, okrutny, zły

Ja akurat uważam, po obejrzeniu wcześniej wielu dokumentów, że Zac Effron jest kiepskim wyborem. Nie zagrał przekonująco, nie uważam go za dobrego aktora tylko hollywoodzkiego "pięknisia" z twarzą pozbawioną śladu refleksji a Bundy miał zdecydowanie "inteligencką" twarz i wstyd się przyznać, ale jednak charyzmę. Wiem, ze brzmi to strasznie, gdy zna się temat, a poświęciłam mu sporo czasu, jednak Bundy miał "to coś". Zreszta tym wzbudzał zaufanie ofiar. Czytalam, że psychopaci lub osobowości psychopatyczne, maja często urok seksualny i charyzmę oraz jakiś dar "swoistego uwodzenia" a bardziej wyczuwania czego oczekuje druga osoba i przemienianie się w ten obiekt marzeń. W ten sposob manipuluja otoczeniem. Nie wszyscy to seryjni zabójcy. To juz skrajna forma tego zaburzenia. Zac Effron zupełnie tego nie ma moim zdaniem jako kobiety i osoby która obejrzała setki filmów dokumentalnych i czytała o prawdziwym Bundym. Osobiście byłam rozczarowana. Aktor nie udźwignął roli w przeciwieństwie do Malkowicha. Zresztą młody Malkowich byłby idealny do głównej roli. Pamietam jego diaboliczny urok w "Niebezpiecznych związkach". Takiego aktora z tym błyskiem w oku trzeba by oddać Bundyego. Zac Effron niech tańczy i uwodzi nastolatki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones