PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571123}

Podróżuję sam

Jeg reiser alene
6,7 1 161
ocen
6,7 10 1 1161
Podróżuję sam
powrót do forum filmu Podróżuję sam

Piosenki z filmu.

ocenił(a) film na 7

Jeśli chodzi o muzykę, to zdecydowanie się nie zawiodłam. Świetny soundtrack, podobnie zresztą jak w poprzedniej części. Ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Może ktoś ma?
Chodzi mi głównie o tę piosenkę, kiedy [SPOILER!!!] Jarle i Anette całują się w szafie, i ta, która leci w czasie napisów końcowych. Będę wdzięczna! W zamian mogę udostępnić polskie napisy.

martykazoo

Kaizers Orchestra - Hjerteknuser (napisy końcowe). W czasie seansu postaram się wychwycić co to za scena w szafie, chyba, że podasz mi w której jest ona minucie. Bardzo byłbym chętny, jeżeli chodzi o napisy.

martykazoo

Scena w szafie to Pulp "Common people".
:)
nie pogardzę polskimi napisami :D

nalesnikova

jakże pięknie zabrzmiało to w Gdyni. Z tego co zauważyłem, na soundtracku jest także i Sundays i Pixies - zatem nie jest tak źle :) Czekam na książkę

martykazoo

Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o muzykę w tym filmie, to zdecydowanie się zawiodłam. Nie mówię o jakości, ale o ilości - "Człowiek, który pokochał Ingvego" zarówno pod jednym jak i drugim względem powalił mnie na łopatki, świetnie dobrana muzyka w idealny sposób uzupełniała i uwydatniała akcję. W "Jeg reiser alene" wartwa muzyczna nie przebijała już w tak silny sposób. Zapewne ze względu na fabułę - przecież to już nie te czasy :)

ocenił(a) film na 7
martykazoo

Ok, więc: nalesnikova, ethan33 - podrzućcie swoje adresy mailowe. Wyślę ;)
Aha, no i bardzo dziękuję za tytuły!

martykazoo

ethan26@gazeta.pl - z góry dzięki

martykazoo

Wysłałabyś mi napisy do tego filmu? Na latawiec111@op.pl? ; )

ocenił(a) film na 6
zarga156

jeśli chodzi o soundtrack to zawsze spis wszystkich piosenek jest na końcu napisów w filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones