PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8740}

Podwójny kamuflaż

Deep Cover
6,9 1 376
ocen
6,9 10 1 1376
7,2 4
oceny krytyków
Podwójny kamuflaż
powrót do forum filmu Podwójny kamuflaż

Laurence Fishburne

ocenił(a) film na 9

Świetna rola Laurence Fishburne'a. Dla mnie zagrał tutaj na oskara. Użył wszystkich swoich (jak ja to nazywam- przez niego opatentowanych) aktorskich sztuczek. A raczej jego charakterystycznych gestów itp.

Mistrzowsko

ocenił(a) film na 8
3xtrzy

Racja. Genialny film, super soundtrack. Całość ma fajny klimat i trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 5
3xtrzy

i owszem. larry gra naprawdę rewelacyjnie, chociaż sam film prezentuje się znacznie gorzej. przez cały czas trwania miałem nieodparte wrażenie wciskania kitu. Nie mówię o nie przekonujących rolach pozostałych aktorów (goldblum dał dupy, zwłaszcza po przemianie w twardziela), tylko o całej historii. Wydawało mnie się, że oglądałem jakiś zlepek kilku filmów, posklejanych niechlujnie. Do tego teksty wierszem - bez sensu.
Dodam, że po komentarzach pełnych orgazmów, spodziewałem się czegoś na kształt donniego brasco czy stanu łaski. Zamiast tego jest leniwa opowieść, ze zrąbanym hollywoodzkim zakończeniem. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones