PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690820}

Pokot

6,2 71 566
ocen
6,2 10 1 71566
5,3 40
ocen krytyków
Pokot
powrót do forum filmu Pokot

Osoby które wystawiają ocenę '1' dla filmu, którego nie widzieli i pewnie nawet nie mają zamiaru, bo natrafiłam na takie komentarze. Czujecie się obrażeni, że A. Holland krytykuje polaków, a sami takim zachowaniem dajecie przykład, że kobieta mówi samą prawdę. :D Całe szczęście tylko na tym portalu panuje taka 'polityczna gównoburza', bo na Facebookowej stronie filmu większość opinii jest pochlebnych. Na zagranicznych portalach również. Ocena zaniżona przez oburzonych narodowców i samców alfa, bo normalne osoby, które filmu jeszcze nie widziały - nie oceniają. Książka Olgi Tokarczuk zrobiła na mnie ogromne wrażenie i wyczekuję tej premiery już od dawna.

Skyscrapiing

500 ocen, gdzie film na Berlinale mogło widzieć góra 100 :) ale jutro premiera, to pewnie sytuacja się "unormuje". Albo wręcz przeciwnie ;)

Martarut

Jest lepiej :) Na razie...

Martarut

ty tylko widzisz ten problem w przypadku filmów, które dla lewaków są fetyszem.
A przecież lewactwo też stosuje takie podstępy:
http://www.filmweb.pl/film/Zerwany+k%C5%82os-2016-775635/discussion/Ach%2C+to+uc zucie...,2868220

Shadow_dawnego_ggggggg

Co za różnica, czy tzw. lewactwo czy narodowcy; obie grupy są zaślepione egoizmem.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

BTW zerwany kłos to jeśli chodzi o poziom realizacyjny, aktorski i artystyczny to może do kostek stóp dorasta pokotowi. Bez jaj!

perlator

ale ja tu z Martarut dyskutuję o dania filmu 1 bez oglądania. A tu mi coś o poziomie realizacyjnym, aktorskim i artystycznym piszesz, czy ty jesteś poczytalny? Zażywałeś co?

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

ojej. buziaczki dla pana frustrata :)

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

masz trollowy profil frajerzyno. suck it!

perlator

masz ,,wspaniały" profił ,,wspanialino".
Jesteś wykształciuchem, takim co to broni ,,prawdy" o ,,polskich obozach śmierci", wypowiedzi Coemyniego o Polsce, postawiania znaku równości między Jedwabnym a Oświęciniem czy Mjadankiem. Czytasz tą ,,najobiektywniejszą" gazetę GW. Jesteś ,,mądry", ,,piękny", bogaty, z dużego miasta. Ja jestem ze wsi, jestem niewykształcony, biedny, brzydki (dlatego noszę kominiarkę). Taki kopciuszek. Nie to co ty, taki ,,wykształciuszek". Onieśmielasz mnie. Zarumieniłem się z zazdrości, mam wypieki na twarzy
ojej. oklaski dla pana ,,wspaniałego" :)
Uroniłem łezkę z zazdrości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BartasBartas

,,takich jak ty to nauczyć myślenia się już nie da". Mimo wszystko prosiłbym geniusza bartasa o próbę nauczenie mnie ,,myslenia". Co mnie nauczysz? Że mam mysleć iż Oświęcim to był ,,polski obóz pracy"? Że Polacy zabili więcej żydów niż niemców?, że gdy mordowano polskie dzieci na Wołyniu, to mordowano ,,nacjonalistów" którzy mieli coś na sumieniu? Że Żeligowski zajął Wilno w 1920 r. z większością litewską?...
Pij mleko, będziesz wielki, czytaj GW nauczysz się ,,myslenia"

Shadow_dawnego_ggggggg

o przepraszam, miałem na myśli ,,polski obóz zagłady"?

Shadow_dawnego_ggggggg

Dokładnie tak jak piszesz. Polacy zabili więcej żydów nić niemców.
Pozdrawiam

BartasBartas

Polacy zabili więcej żydów NIĆ niemców.
Tak, tak, chłopie, nici z ciebie

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie stawiam między nimi znaku równości, ale, gwoli prawdzie, polskie obozy również istniały. Tako przed, jak i po wojnie...

bartje

Nie stawiam między nimi znaku równości, ale, gwoli prawdzie, żydzi też służyli w Wermachcie, a nie tylko przebywali w obozach zagłady...

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_ggggggg

Oczywiście. Żaden naród nie składa się z samych tych, co prosto do nieba czwórkami szli. Czarne i białe to są zaś pola na szachownicy, a i nawet tu nie każdej (ja mam na przykład brązowo - beżową). Rozwalają mnie zawsze te bóle dupy, jak to dany film szkaluje Polaków.. "nas polakuff!!!". Nie, k...a! Film szkaluje konkretnych ludzi i piętnuje ich konkretne zachowania. Ktoś zrobił film o ludziach s...ch, kto inny o bohaterach. I chwała im za to. Obu... A jak kogoś ma boleć przy tym odbyt, to niech Franka Dolasa oglada na okrągło. Nie ujmując ...

bartje

Polacy powinni być na równo traktowani jak jajko jak Żydzi dlatego że najbardziej ucierpieliśmy.miliony Polaków gineło do tego jeszcze w komune syf biede wpędzeni i patrioci o wolną Polske byli mordowani w ubeckich katowniach.Antysemityzm, antysemityzm ,antysemityzm strzępienie jęzorem.Antypolonizm jest wszędzie.my już faszyści, już naziole, nacjonaliści, nacjonaliści poważnie? Nikt tak nie dba o nacjonalizm jak Izrael

Shadow_dawnego_ggggggg

Shadow_dawnego_ggggggg - szacunek! Niezła synteza pełniących obowiązki Polaka. Tej moralnej zgnilizny, która w czasie wojny najpierw chowała się po piwnicach, jak się uspokoiło to dobijała polskich bohaterów, a teraz piszą, że Polacy zabili więcej Żydów, niż Niemców. Przecież tak może napisać tylko zawszony Żyd. Nie mam nic do Żydów, którzy znają i głoszą prawdę, tylko do tych co wykorzystują każdą okazję by szkalować Polskę. Przykład? Jaki to niby Holland nakręciła film o bohaterstwie Polaków? Nie ma scenariusza? Otóż nie, woli pluć na Polaków. precz!

Utu_2

Czy twoim zdaniem "Zabić księdza" nie jest filmem o bohaterstwie kapelana "Solidarności" i ludzi z "Solidarności"?

I skąd stwierdzenie, że ona pluje na Polaków? Zacytuj jakieś jej wypowiedzi, z których to twoim zdaniem wynika. To się do nich odniosę. Bo na razie tylko rzucasz frazesami, sloganami i ogólnikami, a nie podajesz żadnych konkretów.

Utu_2

,,Nie mam nic do Żydów, którzy znają i głoszą prawdę" - ja też. Szkoda tylko, że jest ich tak niewielu. Kiedy w końcu żydzi zrozumieją, że mordowali ich duńczycy, nie Polacy. Czasami zdarzali się tacy, którzy ich wydawali. Może robili to ze strachu, może dla pieniędzy. Ale generalnie Polacy są chyba jedynym narodem (może poza Serbami), którzy nie odpowiadają za zbrodnie niemców.
Polacy zabili więcej żydów niż niemców? Ale bzdury! Nawet gdyby duńczycy zabili tylko jednego żyda, to i tak byłoby to więcej niż zabitych niemców, bo z tego co mi wiadomo duńczycy nie zabili ani jednego niemca 9 IV 19940 r. Niestety duńczycy mordowali żydów w tysiącach.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Tobie tak dość regularnie umyka rzeczywistość i piszesz ludziom takie serie bzdur, których oni nie twierdzą? :)

hyrkan

Przecież piszę ci prawdę o tobie. Jesteś zwolennikiem eugeniki, wyłudzeń, mordowania Palestyńczyków.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

To są obelgi, ale przyzwyczaiłem się. Jesteś znany na forum z bezmyślnych obelg. Bezmyślnych, bo można kogoś zaatakować przynajmniej z jakąś dozą intelektu, a można w stylu kiepskiego bota sprzed lat. :)

hyrkan

Przez kogo jestem znany z obelg? Przyzwyczaiłeś... do czego? Ja cały czas muszę ciebie znosić. I to twoje promowanie nazizmu.
Słuchaj, znajdź tutaj na forum kogoś kogoś, to twierdzi, że jestem znany z obelg. Tylko błagam nie zakładaj nowego konta.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Co gadam o tobie na forum, to ciągle jest "a to ten koleś, to mu 3/4 postów wycięli za obelgi".

hyrkan

A ja o tobie: a to ten koleś, to ten, co to broni okupantów i morderców z Bliskiego Wschodu.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

:D Fajna próba, ale niecelna. Ani tego nie robię, ani się nie zdarza, żeby mi to trolle jakoś często zarzucały.

W rozmowie z tobą, dla przykładu, nie podasz żadnego przykładu.

hyrkan

Bronisz żydów którzy mordują Palestyńczyków. Bronisz ich cały czas.
Z tobą ludzie rzadko polemizują bo już mają dość tych twoich bełkotów. Męczący jesteś.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Dokładnie zero takich wypowiedzi napisałem. :)

To jest w tobie najlepsze: w każdym ataku nieprawda. Jesteś jak jeden wielki niewyczerpany dowód nienawiści prawicy do faktów.

hyrkan

To potęp zbrodnie izraela na Palestyńczykach.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Luz.

Potępiam zbrodnie Izraela na Palestyńczykach. Jestem przeciwnikiem dyskryminacji z powodu przynależności etnicznej i nie ma znaczenia, czy chodzi o podział w Izraelu czy w Polsce.

Prosto:
- ZSRR dyskryminował mniejszości (syberyjskie albo kaukaskie są dobrym przykładem)
- Polska dyskryminowała i nadal dyskryminuje mniejszość Żydowską
- Niemcy w swoim czasie stworzyli machinę zagłady Żydów
- ekstremiści Hutu wymordowali ogromną ilość Tutsi
- Japończycy dokonywali zbrodni na Koreańczykach
- państwo Izraelskie dyskryminuje Palestyńczyków

---

Ty naprawdę nigdy nie zrozumiałeś, że ja jestem przeciwko każdej z dych form podziałów rasowych/etnicznych? :)

Nic nie wiesz o lewicy.

hyrkan

Nie dyskryminuje Palestyńczyków tylko ich morduje. To różnica. Polska nie dyskryminuje mniejszości narodowych. A płacić nie ma za co. Nie rozumiesz tego? Nie stawiaj Polski na równi z izraelem bo my nikogo nie okupujemy ani nie mordujemy.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Aktualnie nie okupujemy i nie mordujemy, ale jeszcze niedawno okupowaliśmy. UPS.

hyrkan

Kogo? hyrkanię?

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

I znów schodzimy na poziom wiedzy "Kaspar Hauser właśnie wyszedł z piwnicy".

Irak, Afganistan.

Akurat fragment Iraku noszący historycznie nazwę Hyrkanii był pod okupacją USA, siły polskie były bardziej na południe.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Łał, ktoś zauważył, że masz profiil "wystawiam ciągle 1 nieoglądanym przez siebie filmom", to szambo wybiło i lecisz z obelgami. :)

hyrkan

A ty poza obelgami i wielbieniem nazioli coś robisz?

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Jak każdy patriota walczę z nazistami. :)

perlator

perlatorze, hyrkan się w tobie zakochał.

perlator

BTW zerwany kłos to jeśli chodzi o budżet to może do płaskostopia dorasta pokotowi. Bez jaj!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
suszyMie

hahahahahahahaha

ale czosnkiem zajechało ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Skyscrapiing

Hejterzy sami sobie strzelają w stopę. Dziwinie, że nie widzą, że te minusy są grubymi nićmi szyte. Ja zanim dam jakiegokolwiek plusa to przynajmniej poczekam do obejrzenia filmu!

ocenił(a) film na 8
Skyscrapiing

Mogliby, ale skoro nie lubią Holland, to pewnie wyszli z założenia, że nie ma na co czekać. Tylko nie zauważyli, że krytyka filmu działa w tym samym kierunku, ale z przeciwnym zwrotem :)

ocenił(a) film na 4
Novakovsky

Ja nie znałem pani Holland. Sam mięsa nie jadam i współczuję zwierzakom, ale film jest po prostu debilny. Brak w nim logiki i zdrowego rozsądku. Główna bohatera jest dokładnie taka jak ją opisują inni w filmie. Dawno nie widziałem tak głupiego filmu. Ładne widoczki i te błędy logiczne oraz absurdy można obrócić w śmiech.

ocenił(a) film na 3
prychla

Zwłaszcza wyłączenie energi z laptopa w całym mieście, łącznie ze światłami w samochodach. No po prostu żenada.

ocenił(a) film na 4
prychla

Zgadzam się. Takie filmy, przez swój poziom, mogą tylko narobić szkody sprawie zamiast pomóc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones