PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8769}
7,3 4 313
ocen
7,3 10 1 4313
Pollock
powrót do forum filmu Pollock

Bardzo lubię aktorkę Marcię Gay Harden, ale tego filmu z jej udziałem nie udało mi się jeszcze obejrzeć. Powiedzcie co sądzicie o werdykcie Akademii Filmowej. Ja subiektywnie nie mogę go ocenić, bo jak mówię filmu nie widziałem. Być może Marcia rzeczywiscie zagrała genialnie, ale jednak Oscar nie został potwierdzony żadną inną nagrodą. Zobaczmy: 1. Złoty Glob w 2000 roku dostała Kate Hudson ("U progu sławy") 2. Baftę dostała Julie Walters ("Billy Elliot")
3. Nagrodę Screen Actors Guild dostała Judi Dench ("Czekolada")
Marcia jak widać nic nie dostała. Co więcej nie był nawet nominowana do żadnej z tych nagród. Co myślicie na ten temat?

ocenił(a) film na 7
MrsMacius

Jutro (tj. 14/05) film będzie możma zobaczyć na TVP 2 w cyklu ,,Kocham Kino'' :)

MrsMacius

czasem po prostu zdarza sie ze film nie jest wystawiany do ktorejs z tych nagrod (z roznych powodow), ale np lapie sie na rywalizacje o oscary. podobnie bylo w przypadku cienkiej czerwonej linii, ktora raczej tez w zadnym powazniejszym rozdaniu niz oscarowe nie istaniala. a rola gay harden jest fenaomenalna. i warta kazdej nagrody (choc stawka w tamtym roku w tej kategorii byla silna)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones