PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726818}

Pomiędzy nami góry

The Mountain Between Us
6,3 29 462
oceny
6,3 10 1 29462
4,6 5
ocen krytyków
Pomiędzy nami góry
powrót do forum filmu Pomiędzy nami góry

Liczyłem na emocje podobne do tych, jakie towarzyszyły mi przy oglądaniu "Alive-dramat w Andach", a dostałem mało emocjonującą historię dwojga rozbitków, wymyśloną chyba wyłącznie w imię politycznej poprawności. Ona biała, on czarny. Z początku bardzo się nie lubią, aby za chwilę paść sobie w ramiona. Katastrofa, walka o przetrwanie jest jakby przy okazji. Dialogi słabe, fabuła denna, tylko widoki gór piękne. I Kate Winslet-babka z Klasą-naprawdę miło popatrzeć. Reszta do zapomnienia.

ocenił(a) film na 4
szmyrgiel

"obaj" to dwóch facetów, OBOJE. :)
Nie tam, żebym się czepiała..

ocenił(a) film na 1
Rajwant

Wracając do wątku politycznej poprawności to jest ona bardzo mocno zaakcentowana w scenariuszu. Sięgnijcie do książki, naprawdę warto. Dam tylko spoiler - nikt nikogo nie zdradza, a chirurg naprawdę kocha swoją żonę.

ocenił(a) film na 4
Mejneiosa

Okey... warto wiedzieć, dziękuję. Ale Twoja wypowiedź to chyba jednak nie do mnie.

kinoman77_filmweb

Ale rozpętałeś gównoburzę. Ludzie rzucają się sobie do gardeł, bo Elba nakarmił kaszanką Panią Winslet :/

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

Zgadzam się w 100%. Złotej malina za dialogi!
"Pomóc zdjąć Ci spodnie?" No bez jaj...
"Nie pożegnałaś się" brzmiało jak tekst faceta, który usilnie próbuje poderwać, a nie widzi, że jego obiekt nie jest nim zainteresowany.
"- A gdzie pies? - Nie wiem, dogoni nas". No pewnie, odnajdzie Was bez problemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones