PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550582}

Pomiędzy zmysłami

Lost Girls and Love Hotels
4,8 927
ocen
4,8 10 1 927
Pomiędzy zmysłami
powrót do forum filmu Pomiędzy zmysłami
romek_krakow

Trochę dziwnie poprowadzona fabuła, dużo niedomówień, mam wrażenie, że film dla osób które czytały książkę, zakończenie też nie do końca jasne przynajmniej dla mnie.
Jeśli ktoś czytał książę to może się wypowie jak to tam wygląda? Warto przeczytać?

ocenił(a) film na 7
roska0

Taki film najlepiej oglądać w samotności. Film nie dla każdego. Pozostaje w pamięci.

duzers78

Zgadzam się ze stwierdzeniem "film nie dla każdego" Mimo, iż uwielbiam Alexandrę Daddario, to jednak niestety ta historia oraz fabuła do mnie nie przemawia.
Zwyczajnie, nie moje gusta.

ocenił(a) film na 6
roska0

Książki nie czytałem, w scenariuszu są pewne "dziury", trudno, lecz aż tak bardzo nie przeszkadzają. Obejrzeć warto. To jest jeszcze pytanie o wiek i osobowość widza. To jest film zrobiony ze smakiem, dotykający duszy człowieka, dla dojrzałych ludzi, gdzie seks jest obecny, ale w dawnym języku kina - bez "ostrości".
Moim zdaniem bardzo dobrze zagrana główna rola.
Tytuł bez sensu, zresztą nie tylko polski, książki też! Nie czytałem, ale zakładam, że mniej więcej o tym samym. Roboczy tytuł filmu znacznie byłby lepszy: "I Am Not a Bird".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones