PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639570}

Porwanie

Kapringen
6,5 3 142
oceny
6,5 10 1 3142
6,8 4
oceny krytyków
Porwanie
powrót do forum filmu Porwanie

7/10

ocenił(a) film na 7

Produkcja oszczędna w emocję trochę można też powiedzieć że to taka chłodna produkcja tez
można ją nazwać trochę teatralną .Porwanie to nie jest zly film a nawet nie przeciętny .Film ma
swoje wady nie ma w nim emocji napięcia strachu czy nie pewności ,ale i tak film się sprawdza
.krotko mówiąc film nie nudzi 7/10

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Na szczęście stwierdzenie mojego przedpiszcy co do teatralności tego filmu okazało się być całkowitą nieprawdą - CHWAŁA BOGOM!! :P

Film jest bardzo realistyczny i nie ma w nim prawie wcale przerysowań - zwłaszcza głupich akcji które są praktycznie w każdym filmie (zabili go, ale uciekł bo udawał, a oni i tak go złapali, bo też tylko udawali) tudzież innych zagrań rodem z opery mydlanej (płaczące dzieci, itp. - heh, takie rzeczy nawet w Iron Manie są). Więc to rozumiem pod określeniem "oszczędny w emocje", ale czyż to nie czyni tej produkcji bardziej wierną rzeczywistości?

Nie jest to najbardziej trzymająca w napięciu produkcja, jaką spotkałem, ale świetnie mogłem się wczuć w sytuację, w jakiej znaleźli się zarówno członkowie załogi, jak i zarząd firmy. Ode mnie duży plus za realizm. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Gruntowny

Takie typowe zimne, skandynawskie kino. Surowe, realistyczne i dobre, bez zbędnych ozdobników. Wg mnie też nie było teatralne, za to bardzo rzeczywiste.

ocenił(a) film na 3
lotr

Szczególnie ten "bohater" na końcu wyrywający uzbrojonemu piratowi obrączke w dodatku nie swoją- to tak jakby krzyczył- zastrzel mnie... bardzo realistyczne zachowanie...

ocenił(a) film na 7
czlowiek_z26

W końcu puściły mu nerwy. Dostali 3,3mln dolarów i jeszcze im mało było? Musieli zabierać mu coś co miało dla niego na tym oceanie największą wartość sentymentalną?

ocenił(a) film na 8
Gruntowny

Zgadzam się. Bardzo realistyczny film. Żadnych fajerwerków, bohaterskiego kucharza, który wszystkich porywaczy obezwładnia widelcem
i łyżką.
Nigdy nie byłem w takiej sytuacji, ale tak sobie to wyobrażałem. Zwłaszcza to jak zachowują się porywacze somalijscy.
Całkiem odrębna kultura. Żadnego szacunku dla życia.

I końcowa scena... rewelacja. Żadnego wpadania w objęcia, pokazany człowiek zniszczony.

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Cieszy mnie, że Duńczycy, nie zapatrzyli się na amerykańskie kino akcji i zrobili własne, rzetelne kino i brawo im za to - 7/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones