PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32899}

Porywacze ciał

Body Snatchers
6,1 4 165
ocen
6,1 10 1 4165
6,2 5
ocen krytyków
Porywacze ciał
powrót do forum filmu Porywacze ciał

Im dalej, tym gorzej... moim zdaniem film strasznie naciągany. Kosmici drą się wniebogłosy, w swój jakże charakterystyczny sposób, przyprawiając mnie o zawrót głowy.
Do tego podejmują strasznie nieudolne próby złapania głównych bohaterów. Zawsze o mały
włos im umykają lub "ufoludki" nagle znikają w momencie, w którym powinny być przy nich.
Nie wspomnę już o nagłej zmianie akcji z "cisza nocna" na " wszyscy latają po całej bazie
wojskowej i gonią się nawzajem"... intrygujące... ciekawe czym to było spowodowane....
5/10

ocenił(a) film na 7
Dewan

Mi tam się nawet film trochę podobał...tak naprawdę to ta cała Marti czy jak jej tam była ładna :)

Dewan

a ja zasnalem i na samym poczatku...:(

użytkownik usunięty
dantess

Ja nie zasnąłem. Moim zdaniem zapowiadało się ciekawie, ale potem... Dewan dobrze napisał: im dalej w las, tym film robił się coraz bardziej naciągany. Podpisuję się pod zarzutami, jakie postawił tej produkcji założyciel tematu.

ocenił(a) film na 7
Dewan

Zmiana akcji o której piszesz była spowodowana właśnie tym wrzaskiem "matki" głównej bohaterki. Do tej pory kosmici działali skrycie, ale chyba zorientowali się, że mają już przewagę liczebną i zaczęli otwarcie polować na pozostałych ludzi.

SonOfAPlunder

Macocha drze się i wszyscy kosmici lecą na naszych biednych bohaterów... przecież wiem, to było pytanie retoryczne, ale nie spodobała mi się ta nagła zmiana akcji, lepiej by to wyglądało jakby kilka osób zaczęło ich gonić. Ciekawe, co by się stało gdyby w tym samym momencie 3 ufoludki zauważyły człowieka i wydały swój odgłos... pewnie byłaby niezła "jazda". Już bez takich "cyrków", panował niezły chaos. Dobra, koniec gdybania ;)

ocenił(a) film na 7
Dewan

Mnie zastanawia, jak to się wszystko zaczęło. Skoro na początku były te jaja z których wyrastały macki (swoją drogą skąd się wzięły?) to ktoś musiał podłożyć pierwsze jajo w pobliżu śpiącego człowieka, by mógł się wylęgnąć pierwszy kosmita. Kto to był i skąd się wziął?:)

SonOfAPlunder

Twórcy moim zdaniem zrobili to celowo, żeby pozostała pewna atmosfera tajemniczości i niewiedzy, po oglądnięciu filmu.

ocenił(a) film na 7
Dewan

Możliwe, niemniej nie widzę tu logicznej możliwości, której można by się domyślać;) Telepatycznie zmusili jakiegoś człowieka do noszenia jajek? A może wraz z nimi wylądował pierwszy kosmita, ale w takim razie czemu nie wylądowali wszyscy zamiast komplikować sobie życie? ;)

SonOfAPlunder

No, to puszczając wodzę wyobraźni... stawiam, że kosmici spuścili jaja na Ziemię, w jednym miejscu( żeby reszta mogła je spokojnie rozprowadzać), a jedno podłożyli przypadkowemu człowiekowi, zapewne z tej bazy wojskowej, dalej to już wiadomo. Oni cały czas komplikowali sobie życie, zamiast użyć broni, którą mieli pod dostatkiem, woleli wszystkim spokojnie wytłumaczyć, dlaczego podbijają Ziemię - stwierdzam, że ta pewność siebie ich zgubiła i szybko wykończyła.. ale ich tokiem myślenia "Co mogło się nie udać?" ;)

Dewan

Film nie był zły, całkiem przyjemnie się oglądało. Daję 7/10

Dewan

Film był słaby, liczyłem na coś lepszego. Zgadzam się z twoją opinią. Jak dla mnie za wysoką średnia filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones