PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492205}

Posłańcy 2: Na przeklętej ziemi

Messengers 2: The Scarecrow
5,6 3 863
oceny
5,6 10 1 3863
Posłańcy 2: Na przeklętej ziemi
powrót do forum filmu Posłańcy 2: Na przeklętej ziemi

Nie będę kłamać

ocenił(a) film na 4

Tak jak w tytule, nie będę kłamać, obejrzałamten film tylko dlatego, że gra w nim Norman Reedus... :) No i w sumie tyle dobrego mam do powiedzenia o tym filmie. Kiepska, bardzo kiepsa kontynuacja pierwszej częsci, która nie była wcale taka zła. Nie wiem czemu tak to położyli?

akasza85

Mam bardzo podobne odczucia bowiem również obejrzałam ten film ze względu na Reedus'a. Film zdecydowanie gorszy od 1 części.

ocenił(a) film na 3
akasza85

Obejrzałam ten film z tego samego powodu i to była właściwie jedyna dobra 'rzecz' w tym bagnie. Poza domem to co wspólnego ma 1 z 2? Nic. Więc niby czemu to jest kontynuacja ja się pytam?

akasza85

Gniot totalny, aktorstwo do bani, nie wspominając o fabule. Poza tym ten tytuł... przecież to nieporozumienie, zero jakiegokolwiek nawiązania do The Messengers z 2007. Nikomu nie polecam, stracone 90 minut...

ocenił(a) film na 6
cahir_5

Jak dla mnie film nie był zły, trzymał trochę w napięciu, gra aktorska też nie najgorsza.. A ten cały strach wygląda jak Freddy Krueger :p

ocenił(a) film na 5
akasza85

Hahaha, mam to samo. Gdyby nie Reedus nie ruszyłabym tego :D Ale dla niego warto obejrzeć każdy film.

akasza85

Hehehehehe. Ja też skusiłam się na zobaczenie filmu bo gra tam Reedus : ), inaczej bym nawet o tym filmie nie usłyszała : D.
"Ale dla niego warto obejrzeć każdy film" - mądre ... ; ).

ocenił(a) film na 5
Chloe_Carter

Dzięki :) Reedusa można już oglądać w 3 sezonie The Walking Death, choć dopiero się rozkręci jak wróci jego brat.

keiko_shamu

O, to fajnie już nie mogę się doczekać. : )

ocenił(a) film na 10
keiko_shamu

Kocham Daryla xd

ocenił(a) film na 5
Kinomaniaczka_tvd

Pojadę cukrem teraz: Ja też :D choć jak na razie to za dużo się nie odzywał w pierwszych dwóch odcinkach 3 sezonu. Można podziwiać tylko jego mięśnie jak trzyma tą kuszę :P

ocenił(a) film na 10
keiko_shamu

HEHE:)ale i taj jest na co patrzeć xd

ocenił(a) film na 5
Kinomaniaczka_tvd

Ja i tak chcę więcej :D

ocenił(a) film na 10
keiko_shamu

me too xd

keiko_shamu

Dołączam się : D.

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones