PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104162}

Powrót żywych trupów 2

Return of the Living Dead II
6,2 3 630
ocen
6,2 10 1 3630
Powrót żywych trupów 2
powrót do forum filmu Powrót żywych trupów 2

Grupa gówniarzy, którzy znaleźli beczkę nie przeciągali jej na żaden cmentarz. znaleźli ją w jakiś kanale ściekowy, czy czymś takim, jeden zaczął się bawić guzikami na beczce i uwolnił ten trujący gaz. Potem gaz poleciał nad cmentarz, spadł deszcz i pozamiatane....

Dobra była scena jak główny bohater, ten chłopak wszedł tam do tego kanału, beczki, a tu usłyszał BRAIN !! BRAIN ... :D nigdy nie zapomnę tego widoku... mimo, że oglądałem to gdzieś na początku lat 90, to do dziś pamiętam tego nieumarłego, który wylazł z beczki... WIELKI BIAŁE OCZY osadzone w czarny, jakby pokrytym smołą ciele... coś niesamowitego :D, jakbym taki widok zobaczył gdzieś po ciemku to chyba zszedłbym na zawał ... :P

ocenił(a) film na 4
Simon_Harrison

Nie myli się panu z inną częścią.W tej pracownicy cmentarza uwalniają gaz z beczki a potem palą ożywione zwłoki które z kolei w postaci dymu opadają razem z deszczem na teren cmentarza przywracając całą martwą swołocz do życia.

ocenił(a) film na 4
terron

Choroba to mi się filmy pomyliły .Oglądałem zaraz po pierwszym jak się okazuje 3 obraz .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones