PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1245}
7,4 6 633
oceny
7,4 10 1 6633
7,8 9
ocen krytyków
Powrót do Howards End
powrót do forum filmu Powrót do Howards End

... najpierw oglądając "Okruchy dnia", bo przy tamtym doskonałym arcydziele ten bardzo dobry film wypada bladziutko. Jakiś taki płytki i nijaki....Nie wiem- Thompson mówi Hopkinsowi, że od niego odchodzi, a za parę minut spaceruje z nim pod rączkę. Może powinnam przeczytać książkę, bo naprawdę nie kapuję o co tu biega???

ocenił(a) film na 7
arwen07

pieprzeni spojlerowcy!

arwen07

"a za parę minut spaceruje z nim pod rączkę"
W filmie "parę minut" to nawet parę lat, a tu w tym konkretnym przypadku może kilka tygodni. Sytuacja całej rodziny Wilcoxów pod koniec filmu dramatycznie sie zmienia, w obliczu tragicznych wydarzen pewny siebie Henry staje sie zupełnie bezradny i złamany. Dlatego Margaret zostaje przy męzu.

ocenił(a) film na 9
agur

Biorąc pod uwagę, że oglądałam ten film 10 lat temu, mogę chyba założyć, że nie zrozumiałam go zbyt dobrze, chyba trzeba będzie go powtórzyć kiedyś. ;-)

ocenił(a) film na 8
arwen07

Sto razy bardziej wole "Howards End" od "Okruchów Dnia". Nie ciągnie się, fabuła jest inteligentniejsza i bardziej złożona. Dodam, że moim skromnym zdaniem Hopkins jako ogorzały, bogaty patriarcha sprawdza się lepiej aniżeli skromny lokaj. Bardziej działa mi na wyobraźnie.

ocenił(a) film na 8
Muppetka

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones