PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8823}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,5 341 925
ocen
7,5 10 1 341925
8,2 36
ocen krytyków
Powrót do przyszłości
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości

"Powrót do przyszlości" jest jednym z filmów który widzialem już chyba pięćdziesiąt razy i jeszcze mi się nie znudził! To najlepsza komedia S.F. jakł kiedykolwiek widziałem i stanę w jej obronie choćby nie wiem co!! Na komentarze innych nawet nie zwracam uwagi (chyba, że są pozytywne:)) ). Jestem szczęśliwy, że są w Polsce takie osoby jak ja, które szaleją za tym filmem! No, może przesadziłem, ale ja np. zamierzam kupić sobie (proszę się nie śmiać)
De Lorean'na. Wcale nie żartuję!! Może ma ktoś takie cudo na zbyciu :))? Ostatnio ucieszyla mnie plotka, że mają powstać kolejne dwie części! Mam nadzieję, że nie będą zrobione w stylu "Starych Farsów"(nowych), tzn. nie będą napchane efektami komputerowymi, bo chyba bym się zastrzelił (a strzelam prawie tak samo dobrze jak Marty w III części :)))).Poprzednie nie byly kręcone w ten sposób i bylo SUPER!! Już nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones