PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5176}

Poza prawem

Down by Law
7,8 17 966
ocen
7,8 10 1 17966
7,8 23
oceny krytyków
Poza prawem
powrót do forum filmu Poza prawem

Obejrzałem już większość filmów tego genialnego reżysera i jak narazie "Poza prawem" uznaję za najgorszy (co absolutnie nie oznacza, że jest słaby !!), choć szczerze powiedziawszy nieco się zawiodłem porównując go do innych produkcji wizjonera.

ocenił(a) film na 10
Pawel_eS

Guzik się znasz :) Ten film jest genialny - ogladalem go z 5-6 razy i zawsze tak samo entuzjastycznie, z zachwytem, z zapałem, czy gorąco. SUPER FILM, a gdybym miał wymienić ten najsłabszy Jarmusha, to pewnie padłoby na 'Nieustające wakacje' - ogladalem go 16-18 lat temu i nie kusi mnie, by obejrzeć go ponownie.

Cretinos

Dokładnie, zgadzam się że film jest świetny. Trzeba zwrócić uwagę na czyste formy ekspresji, scena jak np; Ben wchodzi do celi..Wyraża wszystko nie mówiąc nic.To jest właśnie piękno tego filmu..Nie ma bombardowania informacjami i produkowania jak najwiecej zwrotów akcji.Jarmusch skupia sie na formie wyrazu i genialnie to robi, to nie jest kino akcji !Jego religią jest wyobraźnia, amen !

ocenił(a) film na 7
Cretinos

Obejrzałem jak na razie 5 filmów JJ i "Nieustające wakacje" są na ostatnim miejscu. "Poza prawem" chyba w połowie stawki, a co do najlepszego na razie się nie wypowiadam, bo 4 kolejne filmy czekają na półce na swoją kolej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones