PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824938}

Poziom mistrza

Boss Level
6,5 12 167
ocen
6,5 10 1 12167
6,2 9
ocen krytyków
Poziom mistrza
powrót do forum filmu Poziom mistrza

zaiebisty

ocenił(a) film na 8

Co tu duzo mowic - taka mieszanka Dnia Swistaka z klimatami a'la Transporter, tudziez jak kto woli wariacja podobna do tego co widzielismy w Edge of Tommorow z Tomem Cruisem. Niektorzy podaja jeszcze jako inspiracje Hardcore Henry - tez w tym cos jest :)

Jednym slowem jak lubisz ww. wymienione klimaty czyli akcje i adrenaline, duzo bijatyk a wszystko przyprawione lekkim humorem i potraktowane z przymruzeniem oka to odnajdziesz sie tu jak ryba w wodzie.

daje lekko naciagnieta 8mke bo naprawde swietnie sie bawilem podczas seansu :)

ocenił(a) film na 7
miko1980

zgadzam się, fajna rozrywka, miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 9
miko1980

Nie wiem czemu ale jeszcze Deadpool przychodzi mi do głowy, jak już mam porównywać xD

WujekChu1ek

Rzeczywiście bardziej podobny do Deadpoola, niż Hardcore Henry, gdzie było kręcone z perspektywy pierwszoosobowej. Nie wiem czy Dzień Świstaka był pierwszym z motywem pętli czasu, ale od tego czasu takich filmów jest mnóstwo. W samym 2020 roku mamy Palm Springs czy The Map of Tiny Perfect Things.

ocenił(a) film na 9
Taio

Tyle, że oba które wymieniłeś to typowe komedio romansiaki, a BL to jednak jatka w czystej postaci i żadne romansidło nie da mi tego co Boss Level ;)

użytkownik usunięty
miko1980

całkiem fajny ale koniec to rozczarowanie.

ocenił(a) film na 9

Niby czemu, zrobili furtkę do następnej części.

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Bez sensu i tyle. Zwyczajnie ten film nie ma konca.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
WujekChu1ek

To nie jest furta do następnej części tylko po prostu bardzo dobre niedopowiedzenie na koniec. Gdyby skończył się jakkolwiek inaczej inaczej byłby miałki.

ocenił(a) film na 9
Leszy2

Furtka nie oznacza dosłownie kolejnej części, ale możliwość jej powstania.

ocenił(a) film na 8

Za samo zakończenie film dostał od mnie dodatkowego punkta.

ocenił(a) film na 9
Leszy2

Nie no, zakończenie było spoko, tu masz dużo racji, gdyby się to skończyło inaczej, mógłbym ocenić niżej, chociaż zazwyczaj staram się wystawiać notę za całokształt a nie za końcówkę;) Trochę zakręcona wypowiedź jak fiut świni, ale niech już zostanie:P:P

miko1980

Przeciez to bylo cienkie jak dupa pytona, o ktorym opowiadal Gibson.

ocenił(a) film na 7
miko1980

fakt, film genialny, ale odkryłem że w ostatnich latach bardzo często używa się motywu z podróżami w czasie - od Śmierć nadejdzie dziś, przez Na skraju jutra po Boss Level - motyw bardzo interesujący i może kiedyś faktycznie w naszym zasięgu ;)

ocenił(a) film na 8
Mauna_Kea

z podróżami w czasie to jedno, natomiast wg mnie jeżeli już to częściej się powtarza motywy 'zaloopowanego' dnia - happy death day, arq, palm springs - to kilka z tych co oglądałem, a jest tego znacznie znacznie więcej :) (https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_films_featuring_time_loops)

użytkownik usunięty
miko1980

Syf 8 7 6 Ludzie to przeciętniak nic specjalnego. Daleko mu do dobrego SF. Maksymalnie 6.A wy dajecie 8.O Bozi.

ocenił(a) film na 8

powiedzial typ co sam dał 8 xD

ocenił(a) film na 9
miko1980

Niektórzy nie umieją merytorycznie oceniać filmów.

ocenił(a) film na 4
WujekChu1ek

No Ty dałeś 9 to napewno umiesz oceniać filmy merytorycznie. Czy 9 to nie jest czasem rewelacyjny! Jeżeli boss level jest rewelacyjny. Boze broń!

ocenił(a) film na 9
MartinRiggs

Powiem tak, bo nie będę się kopał z koniem i upierał się także przy swoim- "Jeden lubi czekoladę, drugi jak mu skiety śmierdzą", albo też jeszcze jedno się sprawdzi -" jeden lubi rybki, drugi akwarium";)

ocenił(a) film na 4
miko1980

Nie zmienia to faktu ze koleś miał rację!

ocenił(a) film na 9
MartinRiggs

Kwestia gustu.

ocenił(a) film na 4
Mauna_Kea

Ludzie czy wy widzieliście kiedyś porządne SF. Ten film jest bardzo słaby! Szkoda czasu na niego.

ocenił(a) film na 9
MartinRiggs

Najwidoczniej nie każdy się z tobą zgodzi... Lekki odmóżdżacz, fajny akcyjniak, przyzwoite sceny akcji, cóż więcej wymagać... Człowieku jeżeli nastawiasz się na dramat psychologiczny to nie dziwię się, iż narzekasz, ja nastawiłem się na lajtowego, zabawnego popcorniaka i to dostałem, dziękuje.

ocenił(a) film na 4
WujekChu1ek

Ok gatunek filmu!Akcja sf tak jest napisane. Dlaczego miałem się nastawiać na dramat psychologiczny.Nastawilem się na dobre SF. A dostałem głupiego komediowego akcyjniaka. Kwestia gustu mówisz tak! Szkoda czasu. Przeciętniak. Dziękuję.

ocenił(a) film na 9
MartinRiggs

Następnym razem obejrzyj zwiastun, albo przeczytaj opis, a nie marudzisz jak rozpieszczone dziecko. Pewnie nie lubisz komedii, prawda?

ocenił(a) film na 4
WujekChu1ek

Zwiastun widziałem!Dlatego zdecydowałem się obejrzeć. Bo nie był najgorszy. No Gibsona też uwielbiam. Dlatego spodziewałem się czegoś lepszego. A tu proszę! A co do komedi to je zajebiscie lubie. Ale dobre komedie!A tak w ogóle to nie jest marudzenie. Tylko moja skromna opinia.

ocenił(a) film na 6
MartinRiggs

Przeciez juz trailer zdradzał jaki to jest typ kina czyli akcja+komedia ale byly tez inne zalety.

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Widzieliśmy porządny film SF, ale co to ma do rzeczy? Ten film to zupełnie inny gatunek, i jest bardzo dobry, a tobie się coś pomyliło.
Leć już jak ci się spieszy.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Ludzie próbuje wam wytłumaczyć że zawyżacie ocenę! Jeżeli według Ciebie to porządne SF. To dlaczego średnia jest tylko 6.4.Czy nie powinna być przynajmniej 7. On jest po prostu przecietny! Mówisz taki gatunek i jest bardzo dobry. Żart! Jak Twój kumpel powiedział. Oceniaj filmy merytorycznie. Koleś on może Ci się podobał. Ale na pewno to nie jest 8.I to chyba tobie się coś pomyliło. 

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Próbujesz, ale ciągle nic nie rozumiesz i wszystko mylisz. Piszesz o jakimś porządnym SF, nawet wmawiasz mi, że ja za taki uważam "Boss Level", podczas gdy omawiamy komedię akcji.
Oceniłem film na bardzo dobry, bo mi się podobał to chyba logiczne?? Ciekaw jestem na czym polega ta twoja merytoryczna ocena? Film jest zabawny, oparty na genialnym pomyśle, choć już mocno wyświechtanym, ma niezłe dialogi, dobrze jest zrealizowany, nawet niesie przesłanie (też wyświechtane, ale wciąż ważne) i ma świetne, niesztampowe zakończenie. Cóż chcieć więcej?
A ta twoja analiza oceny...? Śmiech na sali.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Jak grochem o ścianę! Ten twój komentarz to teraz dopiero Śmiech na sali. Koniec tematu!

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Widzę, że się wstydzisz przyznać do pomyłki.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Do jakiej pomyłki? Co Ty mówisz. Wszystko co piszesz nie ma żadnego sensu! Weź przeczytaj swoje ostatnie komentarze. I przemysl je sobie! :)

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Wmawiasz mi, że twierdzę, że Boss Level to porządne SF, a sam pierwszy z tym wyjechałeś jakby to miało coś do rzeczy. Ogarnij się!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

I znów to samo: zero argumentów, zero wyjaśnień, zero przyznania się do pomyłki.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Kolego wszystko w moich komentarzach jest wyjaśnione! O jakiej pomyłce mówisz? Już mówiłem przeczytaj swoje wypowiedzi!

ocenił(a) film na 4
MartinRiggs

I znów wracamy do początku! Spróbuję Ci to wytłumaczyć jeszcze raz, ostatni raz! Zawyzasz ocenę on może Ci się podobał ale nie na 8.Wogóle to widzę że dajesz dużo 10.Czy czasem 10 to nie arcydzieło. Star Wars łotr one według Ciebie to arcydzieło? Przecież to jeden z najgorszych star wars! Have a nice day as....

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Dlaczego uczysz mnie jak oceniać filmy?
Skąd możesz wiedzieć na ile film mi się podobał?
Owszem, nie na 8 tylko na 7, plus punkt za zakończenie.
Gwiezdnym wojnom daję zawsze 10 bo jestem fanem, a tym które mi się nie podobały odejmuję punkty, Łotr jest najlepszym filmem GW.
I nieprawdą jest, że daje dużo 10.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Ktoś tu się tłumaczy! Może w końcu coś dotarło. Miłego dnia.

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Może ty byś się wreszcie wytłumaczył?

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Spokojnie!"Chłopaki nie płaczą"

ocenił(a) film na 9
Leszy2

Ja na 8tys obejrzanych filmów mam niespełna 60 dzieł ocenionych 10/10, to jest mało:P

ocenił(a) film na 9
Leszy2

Sorry, że się wtrącę, ale jeżeli jesteś fanem SW i oceniasz Łotra na 10, mówiąc przy tym, iż to najlepszy film z uniwersum SW, to wcale fanem nie jesteś, taka mała anegdotka z mojej strony.Nie to, że Cię cisnę, zjadajcie się dalej na wzajem, już nie przeszkadzam, ale popcorn mi się skończył przy tej dyspucie, więc napisałem:P

ocenił(a) film na 8
WujekChu1ek

Wtrąciłeś się tylko po to, aby palnąć tę bzdurę?

ocenił(a) film na 9
Leszy2

Moim zdaniem to nie bzdura, tylko stwierdzenie, ale ok, racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

ocenił(a) film na 8
WujekChu1ek

Bzdurne stwierdzenie.

ocenił(a) film na 9
Leszy2

Wiesz co, nie będę się kopał z koniem, idź oceń Łotra 1 -11/10 najlepiej, najgorszy film z uniwesum SW. Zaczynasz ,mnie irytować, nienawidzę ludzi którzy nie potrafią się przyznać do błędu i mają odpowiedź na wszystko, więc żegnam ozięble.

ocenił(a) film na 8
WujekChu1ek

Do jakiego błędu mam się przyznać? Że uważam Łotra za najlepszy film SW? To nie błąd.
Rozbawiłeś mnie dzieciaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones