PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824938}

Poziom mistrza

Boss Level
6,5 12 207
ocen
6,5 10 1 12207
6,1 10
ocen krytyków
Poziom mistrza
powrót do forum filmu Poziom mistrza

zaiebisty

ocenił(a) film na 8

Co tu duzo mowic - taka mieszanka Dnia Swistaka z klimatami a'la Transporter, tudziez jak kto woli wariacja podobna do tego co widzielismy w Edge of Tommorow z Tomem Cruisem. Niektorzy podaja jeszcze jako inspiracje Hardcore Henry - tez w tym cos jest :)

Jednym slowem jak lubisz ww. wymienione klimaty czyli akcje i adrenaline, duzo bijatyk a wszystko przyprawione lekkim humorem i potraktowane z przymruzeniem oka to odnajdziesz sie tu jak ryba w wodzie.

daje lekko naciagnieta 8mke bo naprawde swietnie sie bawilem podczas seansu :)

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

"Jeżeli według Ciebie to porządne SF. " - napisałeś. Skąd takie założenie? Na tym założeniu opierasz swoją analizę ocen. Ona jest błędna bo błędne jest założenie. Nie ogarniasz tego.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Masz rację nie ogarniam twojego myślenia! :)

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Przyjmuję to jako wytłumaczenie, choć wiem że mówisz tak na odczepnego, bo nie masz argumentów na nic.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Przyjmuj to jak chcesz. I tak wiem że zrozumiałeś o co mi chodzilo:)

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Tak, zrozumiałem. Zrozumiałem, że uważasz, że każdy ma oceniać tak jak ty i i mieć takie samo zdanie o filmach jak twoje, że nie odróżniasz komedii akcji od porządnego filmu SF i że nie potrafisz logicznie odpowiadać na pytania.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

Ale powiało chłodem! Kolego nie pogrążaj się bardziej! Wszystko zostało wyjaśnione! Nie każdy potrafi przyznać się do bledu. Nie przejmuj się tym za bardzo. Tylko zaakceptuj Większość ludzi tak ma:) To nic osobistego!. Have a nice day :)

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Właśnie, nie każdy potrafi.

ocenił(a) film na 4
Leszy2

No to super! Pozdrawiam. Fajnie bylo:) Miłego oglądania. :)

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

Deszcz pada, no nie?

ocenił(a) film na 4
Leszy2

U mnie świeci słońce! :)))

MartinRiggs

Jeśli jest przeciętny to według twojej teorii powinien mieć średnią bliską 5,0.

ocenił(a) film na 4
arti2807

Chyba już nie mam ochoty ciągnąć tego tematu! :)

ocenił(a) film na 8
MartinRiggs

To tak do SF to chyba nie za bardzo.... Bliżej temu do klasycznych filmów kina akcji - obsada filmu też średnio z SF miała wspólnego. Ogólnie jeśli ktoś nie szuka rozrywki typu DUNE to film warty obejrzenia. Pozytywne zaskoczenie po tym co zobaczyłem ostatnio na netflixie z niby doskonałą obsadą a guano jakich mało "Nie patrz w górę" czy jakoś tak....

miko1980

Ciekawie się oglądało. Ciągła pętla :) Lekko zwariowany coś ala "Crank" z Jason Statham. Trochę humoru, dużo akcji.

ocenił(a) film na 8
sewerynsenior

tak! Crank był super, podobny poziom 'zakręcenia' ;)

ocenił(a) film na 5
miko1980

Kazdy ktory uwaza ten film za rozrywke i za zabawe powinien udac sie do psychiatry. To jest mordownia, jak z idiotycznego doku z wojny. Ten film nie ma nic wspolnego z zyciem, z moralnoscia etc. To dno. Jako fabula. Jako cos nakreconego moze byc, ale raczej szkoda marnowac czasu dla tego rodzaju rozrywki.

ocenił(a) film na 9
tomszc

Wyciągnij kija z dupy, to tylko film.

ocenił(a) film na 7
WujekChu1ek

hahahahaha :D
dzięki za ten komentarz do powyższego bo przekonał mnie do obejrzenia filmu ;)

ocenił(a) film na 9
nikopol666

Cieszę się, że mój nic nieznaczący komentarz zrobił Ci dzień:P

tomszc

Zatem proponuję oglądać wyłącznie dokumenty :D Mi się podobał, pomimo że to nie gatunek, który zazwyczaj oglądam :D

ocenił(a) film na 4
tomszc

Oczywiście że szkoda czasu na niego. Ja nawet nie wytrzymałem do końca!

ocenił(a) film na 6
MartinRiggs

Wlasnie nie szkoda,bo film ma duzo w sobie luzu niewymuszonego,fajne dialogi,dobry czarny charakter,aktor grajacy gl role fajnie bawil sie rola,dobre przeslanie itd.

ocenił(a) film na 8
tomszc

Proponuje niedzielną rozrywkę na mszy w kościele, albo kanał TV Trwam - moja mama mówi że tam lecą doskonałe filmy bez "szczelania" :-P

ocenił(a) film na 5
bratmat

Nie omieszkam zobaczyć TV Trwam. Zaraz po Di Caprio Nie patrz do góry...

ocenił(a) film na 8
miko1980

Młody John McAfee w mieszance Dnia świstaka i Adrenaliny.
Największy minus to Naomi Watts. Nie pasuje do roli, nie pasuje do protagonisty. Noomi Rapace sprawdziłaby się lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones