PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838271}

Psy nie noszą spodni

Koirat eivät käytä housuja
6,1 714
ocen
6,1 10 1 714
Psy nie noszą spodni
powrót do forum filmu Psy nie noszą spodni

Juha zabrał swoją kilku letnią córeczkę Elli na łowienie ryb. Mężczyzna złapał rybę, którą potem wspólnie w trójkę z jego żoną zjedli. Po posiłku on poszedł czytać, a kobieta poszła pływać. Płacz dziecka zaalarmował głównego bohatera, iż coś na dole jest nie tak jak należy, więc czym prędzej tam biegnie. Skacze do przydomowego jeziora w poszukiwaniu małżonki, która jak się okazuje wpadła w sieci rybackie, które były na dnie i się utopiła. Wdowiec został uratowany przez jakiegoś człowieka z łodzią. Kilka lat później Juha pracuje jako lekarz, a gdy jest w domu sam onanizuje się wąchając rzeczy oraz perfumy po żonie. Później odbiera Elli ze szkoły, gdzie przy okazji dziewczyna przedstawia mu swoją nauczycielkę Satu.

Ojciec jedzie z nią do salonu piercingu by zrobiła sobie kolczyk w języku. Podczas zabiegu mężczyzna wychodzi z sali i zwiedza ten przybytek w którym znajdują się akcesoria do BDSM. Został zaatakowany oraz przyduszony przez Monę, która ulatnia się jak tylko nastolatka wraca. Kolejnego dnia dziewczyna chwali się w szkole nowym nabytkiem. Niestety uszczypliwe komentarze ze strony jakichś chłopaków spowodowały, że w łazience Elli wykręciła sobie kolczyk i spuściła go do kanalizacji. Juha skontaktował się z dominą, którą spotkał poprzedniego dnia w celu spotkania. Kobieta od początku przechodzi do rzeczy i traktuje go jak psa.

Po seansie tego filmu mam mieszanie uczucia. Jedno jest pewne - ta produkcja nie nudzi, ale za to zszokuje kogoś kto nie gustuje w BDSM lub się tym zwyczajnie nigdy nie zainteresował. Główny bohater od pierwszych minut daje się poznać jako osoba z perwersją swojej żony. Najpierw masturbacja przy jej rzeczach oraz zapachu, a potem widzenie jej w trakcie bycia podduszanym. Przypadkiem poznał Monę, która dorabia sobie hobbystycznie jako domina dla mężczyzn, a tak naprawdę jest fizjoterapeutką. Myślę, że ta znajomość mogłaby trwać gdyby nie trzecia osoba jaką jest córka, która wpycha ojcu Satu, która na randce zachowywała się jak totalna idiotka, która śmieje się bez przerwy. W trakcie oglądania widać jak Juha oddala się od Elli, najpierw nie przychodzi na koncerty, a potem unika kontaktu z nią przez co siłą rzeczy otoczenie zaczyna się nią interesować. W pracy również zaczynają się kwasy jak tylko spotkanie z Moną staje się ważniejsze od zabiegu, więc nie mogąc otworzyć drzwi karta, lekarz wybija w nich szybę ręką. Szanowany chirurg zaczyna się szwendać po szemranych zakamarkach miasta. Jeśli chcecie zobaczyć jak daleko posunie się ten człowiek jeśli chodzi o granice bólu i perwersji koniecznie obejrzyjcie ten film. Bardzo duży plus za muzykę, którą nie ja jedna shazamowałam. Co do produkcji podobnych przypomina mi się ''Linia życia'' (2017), gdzie podczas śmierci klinicznej studenci widzieli zmarłych. Moja ocena to 8/10.

ocenił(a) film na 7
Lady_Vlaew

Wszystko OK, ale po jaką cholerę ten cały opis? Rozumiem, że to takie streszczenie dla tych, którzy nie zamierzają oglądać filmu, ale chcieliby poznać całą fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones