PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838271}

Psy nie noszą spodni

Koirat eivät käytä housuja
6,1 714
ocen
6,1 10 1 714
Psy nie noszą spodni
powrót do forum filmu Psy nie noszą spodni

fajny dramat psychologiczny, znaczy tragikomedia romantyczna. Bardzo elegancko i w nieoczywisty sposób poprowadzony wątek erotyczno romantyczny.
Porównując mainstream finlandzki z naszym, taka naszła mnie smutna konstatacja, że w naszej kinematografii szczytem perwersji jest jakaś sraka w stylu 365, a potem zdałem sobie sprawe z tego , że w ostatnich dwóch dekadach jest to jedyne osiągnięcie.

bolszewik

eee taaam, nie przesadzaj
szczytów perwersji na rodzimym, filmowym gumnie jest od groma : Studniówk@, Smoleńsk, Ostatni klaps, Kac Wawa, Ostra randka, Futro z misia ...mogę tak jeszcze i jeszcze....

ocenił(a) film na 5
tisoc

bezbek

marcin_lendzion

pisałem to zupełnie serio, panie żartowniś...

ocenił(a) film na 7
bolszewik

Tylko czy na pewno ten film to mainstream? Nie wiem, serio pytam

ocenił(a) film na 8
pan_dziejaszek

ok, z tym mainstreamem to się może zagalopowałem ( choć z fińskiej kinematografii kojarze tylko leningrad cowboys jadą do Ameryki). Na poziomie tematyki pewnie nie, ale cała reszta forma, dynamika relacji miedzy postaciami dość standardowa. Dobrze sklejone współczesne miedzygatunkowe kino, które wylądowało na platformie streamingowej ( w sumie taka dobra R-ka z poziomu hbo). Akcja wartko płynie, ogląda się to dość przyjemnie, do tego troche kontrowersji.

ocenił(a) film na 8
pan_dziejaszek

Sprawne miedzygatunkowe kino z wartką akcją , z sporą dawką przemocy seksu, przemocy ( kontrowersji), bez formalnych szaleństw, fabułą idącą jak po sznurki, taki standard R-ki HBO :)

ocenił(a) film na 8
bolszewik

zduplikowałem się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones