PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161}

Psychol

Psycho
5,2 9 289
ocen
5,2 10 1 9289
4,9 7
ocen krytyków
Psychol
powrót do forum filmu Psychol

Nigdy specjalnie nie ceniłem van santa - teraz wiem dlaczego. Po profanacji arcydzieła Hitchcocka nakręcił beznadziejnego ''Słonia''. Wracając jednak do ''Psychola'' - kiepski klon, w dodatku zupełnie niepotrzebny. Nie ma już chyba na co w USA pieniędzy wydawać. Wszystko niby to samo, ale o wiele klas gorsze. Aktorzy grają bezpłciowo, sceny chcieli skopiować, ale KAZDA z nich nie dorasta do pięt tym z ''Psycho'' Mistrza Hitchcocka. Główna postać - Norman Bates, ten od van santa jest tylko jednym z aktorów w tym filmie (finałowa scena w piwnicy kompletnie nie zrobiła na mnie wrażenia w przeciwieństwie do pierwowzoru). Perkins jest bezkonkurencyjny jako Bates - i amen. Daje temu filmidłu 1, z dobrego serca.

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

HITCHOCK się moze schować ze swoim gównem bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu

ocenił(a) film na 1
AlexRener

Śnij dalej cycu.

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

TO Ty śnisz. "Psychoza" jest ciulowa a do tego czarno biała. To jest taki głupi kult na wywyższanie pierwowzorów. Bo nie zauważyłem, żeby chociaż JEDEN remake na filmwebie był lepiej oceniony od pierwowzoru. Jestem ciekawy dlaczego? Ot sentyment starych pryków i tyle.

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Psychoza byłaby lepsza gdyby była w kolorze i lepszym dźwięku

ocenił(a) film na 1
AlexRener

Słaby trolling. Trenuj dalej, młody padawanie.

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

To nie trolling. Piszę tak jak jest. Tą swoją psychoze w gacie sobie schowaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones