PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161}

Psychol

Psycho
5,2 9 289
ocen
5,2 10 1 9289
4,9 7
ocen krytyków
Psychol
powrót do forum filmu Psychol

Niestety nie oglądałam "Psychozy" Hitchock'a, ale myślę, że tamten film musiało się oglądać o
niebo lepiej. W czarno białych barwach to miałoby swój klimat. Gra aktorska też taka sobie. Jak
zawsze swój świetny poziom gry utrzymuje Viggo Mortensen (którego jestem zagorzałą fanką)
oraz Julianne Moore, Vince Vaughn też obleci. Nie podobała mi się gra Anne Heche, była zbyt
sztuczna. Montaż tragiczny jak na te czasy, w końcu był to rok 1998 i skoro był pomysł remake'u
filmu Hitchocka, to moim zdaniem należało to zrealizować w bardziej nowatorski sposób, zrobić
godną interpretację pierwowzoru. To wręcz nie możliwe, więc Mortensen mógł odrzucając
propozycję, zachować więcej cennego czasu na swoje inne zajęcia.
Jeżeli chodzi o pozytywy to film MIEJSCAMI był straszny, trzymał w napięciu (przynajmniej
muzyka, gdy na ekranie nic innego nie powodowało szybszego bicia serca). Film można obejrzeć.
Można również poczekać na straszniejsze momenty, a z czasem nawet oglądnie wciąga.
Hmmm... Coś jeszcze?
Jeżeli oglądanie po raz kolejny pośladków odtwórcy roli Sama można dodać do pozytywów, to film
mimo to kiepski/średni.
Zobaczcie i oceńcie sami, nie zważając na przeczytane tu opinie na ten temat.

adasia_VM_fun

Nie oglądałam jeszcze Psychola ale Psychozę polecam. Świetny klimat, genialna gra aktorska...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones