PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161}

Psychol

Psycho
5,2 9 291
ocen
5,2 10 1 9291
4,9 7
ocen krytyków
Psychol
powrót do forum filmu Psychol

Hahahahaha...

ocenił(a) film na 3

Postanowiłem wykorzystać przerwę na reklame żeby napisać parę słów na temat tego filmu :P Jak można tak SKOPIOWAĆ arcydzieło Hitchcocka?? :P Te same sceny, te same dialogi, prawie identyczne scenografie... I główna bohaterka, która stara się tak nachalnie naśladować oryginalną Marion, że jest to wręcz komiczne!

Scena, w której prowadzi auto i ze zmęczenia wywraca oczami rozbawiła mnie prawie do łez... :P

Dla mnie ten film to parodia arcydzieła sprzed lat :D

Mikimoto_

Zgadza się ja też oglądam porażka ten film nie ma jak klasyka no ale jak poszczają podróby a nie orginały co zrobić

matt_wiukanon

i ta scena z prysznicem!;D nawet ścieżki dźwiękowej nie zmienili;P

<za krótki>

catherinemusic

Dokładnie soundtrack chyba żywcem wzięty z oryginału.

użytkownik usunięty
Mikimoto_

Jak na remake w sumie OK, tyle, że taki film nic nie wnosi. To było totalne odwzorowanie, odbicie, skopiowanie - zgadzam się, ale film jako taki nie jest źle zrobiony.
Choć IDENTYCZNE ujęcia po pewnym czasie zaczęły mnie irytować i tak strasznie rzucać się w oczy, w szczególności w momencie, gdy widzimy klatkę schodową z góry i Normana znoszącego mamuśkę do piwnicy ;P

Jedyną równicą, która wyraźnie rzuciła mi się w oczy jest.. peruka matki hahahahaha

5/10

użytkownik usunięty

Ach no i oczywiście w filmie brakowało mi... Batesa-Perkinsa! ;D Niezastąpiony, niezapomniany, jedyny "prawdziwy" Norman.

użytkownik usunięty

*różnicą oczywiście miało być, literówka

ocenił(a) film na 2

No nie wiem... Nawet gdyby ten film powstał jako oryginalna "Psychoza", i tak nie miałby żadnych szans na zdobycie prestiżu wersji Hitchcocka. Dlaczego to jest kompletna porażka?

- Jest raczej mało prawdopodobne, by psychopata mieszkający na odludziu ubierał się niczym Ken i wchodząc po schodach, zalotnie kręcił tyłeczkiem.
- Cukierkowa scenografia niczym z taniej telenoweli. Nawet nieżywa matka Normana odziana była w śliczną sukienkę.
- Totalnie skopany aspekt psychologiczny. Raz, że ci ludzie z twarzy nie nadawali się do swoich ról, dwa że grali kartonowo.

Żeby nie było, że jestem stronniczy wymienię jeden +. Sceny zabójstw były dość przekonujące. Nie jest to jednak dziwne, z racji daty produkcji.

ocenił(a) film na 3
Shape

"wchodząc po schodach, zalotnie kręcił tyłeczkiem" na to samo zwróciłem uwage :P

Po co oni nakręcili ten film to nie wiem. Szczerze powiedziawszy zastanawiam się do teraz :P


Pozdrawiam.

Mikimoto_

mnie szczególnie dotknęła scena pod prysznicem, której oryginał jest jedną z najsłynniejszych scen filmowych wszechczasów. coś, co w oryginale przyprawiało o ciarki, tutaj śmieszyło! i faktycznie wyglądało jak parodia;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones