PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161}

Psychol

Psycho
5,2 9 289
ocen
5,2 10 1 9289
4,9 7
ocen krytyków
Psychol
powrót do forum filmu Psychol

gdyby gus van sant podszedł do klasycznego filmu alfreda na "nowo" i spróbował go opowiedzieć na swój sposób - mozna by powiedzieć ze przynajmniej miał jakis pomysł (kaprys :) bo remake psychozy sam w sobie jest dosc kontrowersyjny) ze próbuje na nowo podejść do tej historii (zreszta tez nawet nie wiem po co miałby to robić?)..ale tak sie nie stało i mamy krok po kroku wg scenariusza (lekko przerobionego) prowadzona akcję i co ? i nic ....sztuczny kiczowaty..nie przkonywujący ...dobrzy aktorzy gubią sie w leciwych dialogach ........ film mozna sobie całkowicie darowac (choc zdjecia doylea sa znakomite) wszyscy próbują co mogą zeby film wypadł dobrze ....hmm ale na nic sie to nie zdało nuda.....gus lepiej nie mieć takich "dobrych" pomysłow - lepiej tworzyć takie filmy jak słon czy narkotyczny kowboj ..... czasami słabe ale swoje filmy......

thom95

Zgadzam się! jak wczoraj w polsacie leciał, po scenie pod prysznicem przysypiałem:) Ten film jest nieudolnie skopiowany! Myślałem, że rzeczywiście Van Sant wysili się na jakiś świeży pomysł, ale już gdy zobaczyłem scenę z policjantem (która była IDENTYCZNA), wiedziałem, że nie będzie inaczej. Porażka, dno, bez sensu, kicz, bzdura, drewniani aktorzy, a do tego krótkie spodnie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones