PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161}

Psychol

Psycho
5,2 9 282
oceny
5,2 10 1 9282
4,9 7
ocen krytyków
Psychol
powrót do forum filmu Psychol

różnice

ocenił(a) film na 1

1.Nagie pośladki Viggo Mortensena
2.Marion kradnie 400 tys. dolarów, a nie 44 tysiące dolarów
3.Podglądając Marion, Norman się masturbuje
4.W scenie pod prysznicem Anne Heche pokazana jest w całości, choć
ma zaklejone sutki
5."Norma Bates" ma dłuższe włosy i inne przebranie
6.Jullian Moore nie jest do Anne Heche ani trochę podobna (Vera
Miles i Janet Leigh były prawie jak bliźniaczki
7.Gdy Lila Loomis wchodzi do sklepu Sama, ma na sobie walkmana
8.Mumia wygląda inaczej
9.W scenie walki z Batesem Lila "daje Bates'owi z kopa"
10.Norman bates się nie śmieje
11.Samochód nie wynurza się sam, lecz jest wyciągany łańcuchem, a nad brzegiem bagna stoi grupa ludzi

P.S. No i wszystko jest oczywiście w kolorze

Dla mnie film Hitchocka to totalny niewypał, ale w porównaniu z "remake'em" jest o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Najśmieszniejsze jest to, że wszyscy dostrzegają tylko różnice widzialne, a nikt nie zastanawia się nad różnicami wymagającymi ruszenia mózgiem. :P

BTW. O ile pamiętam, a pamięć mam dobrą, w "Psychozie" samochód również został wyciągnięty łańcuchem. A co do tej masturbacji - w "Psychozie" nie było tego widać. Co nie znaczy że tego tam nie było :P

ocenił(a) film na 4
Malakhai

Błagam oświeć mnie jakie w tym filmie są różnice ''wymagające ruszenia mózgiem''.

ocenił(a) film na 7
adriano

Prosze cię bardzo - różnicą są charaktery głównych bohaterów, co widać już np. po tym jak nowa Marion wygląda - różowe pazury, bardzo jaskrawe ubranie i bodaj pomarańczowa parasolka, daje nam już jakie takie pojęcie jaka będzie ta postać. W przeciwieństwie do "starej" poważnej Marion jest to osoba trochę lekkomyślna, nie traktuje związku z Loomisem serio (w jej ustach te same słowa "starej" o tym, że chciałaby z nim żyć brzmią jak jakaś straszliwa drwina) a pieniądze kradnie nie z potrzeby, tylko dla zabawy, poczucia ryzyka (wystarczy popatrzeć jak się zachowuje w pokoju swego mieszkania przed - tak jakby myslała: "kurde, co ja robię?"). Również jej decyzja o powrocie i oddaniu pieniędzy była czym innym motywowana niż u "starej".

ocenił(a) film na 3
Shiloh

Hahaha. Jak film hitchocja to arcydzieło, ale się nie znasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones