PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 671
ocen
7,6 10 1 26671
7,0 12
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

Wiem ze film sie mnie bardzo podobał , samo to ze ten tytuł utkwił mi w głowie o tym swiadczy bo ogladałem go chyba mając 10 lat. I to był ten jeden raz. W sumie to fajnie bo gdy go dorwe 2 raz to bedzie dla mnie tak jakby nowy , zwłaszcza ze teraz jako dorosła osoba w pełni go zrozumiem, po prostu głebiej. Coz , mam Ale kino!, Cinemax i TCM czyli kanały na których mozna zobaczyc czesto swietne i zarazem mało puszczane w zwykłych stacjach filmy. Licze ze niedługo na ktorymsz nich nadadza ten film. No ale jesli Ptasiek nie zaczyna sie od słynnego ryczacego lwa to TCM chyba odpada:)Tam zawsze tylko filmy MGM leca a nie wiem jakiej wytworni jest ten film. NO ale i tak go zdobede bo na allegro jest dosc łatwo dostepny tyle ze drogi , z wysyłka prawie 50 zł wyjdzie a nawet lektora nie ma. Dodatków pewnie tez. Mam nadzieje ze chociasz jakosc jest lepsza od tej jaka raczeni jestesmy przez czasopisma dokldajace filmy na dvd.

ocenił(a) film na 10
Klopsik1988

Film jest świetny ale ja polecam również książkę-w niej jest mnóstwo genialnie opisanych epizodów-w filmie nie dałoby rady ich wszystkich zamieścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones