PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 671
ocen
7,6 10 1 26671
7,0 12
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

Mimo tego, że książki nie czytałem. Film absolutnie mnie zachwycił, fantastycznie ukazana przyjaźń bohaterów.
Genialna rola Matthew Modine'a. I jeszcze te niesamowite zakończenie. Zdecydowanie polecam ! Ode mnie 10/10.

Gonzoleo

Zgadzam się ;) Też nie czytałam, ale film oceniłam na 10. Świetny w swoim gatunku.

ocenił(a) film na 9
Gonzoleo

Ten film jest genialny, ale ja przede wszystkim podziwiałam Cage'a. :) Końcówka jest rozbrajająca - to jak uciekają po schodach na górę, potem on skacze - genialne!

ocenił(a) film na 10
Gonzoleo

Książkę przeczytałam 2-4 lata temu... Niedawno obejrzałam film na DVD ... Polecam .

ocenił(a) film na 8
Gonzoleo

tak to było coś pięknego zaczęłam oglądać o 24 skończyłam o 3 w nocy ale było warto się nie wyspać;) piękny, delikatny, prawdziwy a koniec super;) aż się uśmiechnęłam sama do siebie ;) cudo!

szafir91

książka jest jedną z moich ulubionych, myślę, że film - choć pokazano tylko połowę powieści - niemal jej dorównał. Bałam się o Cage'a, że on mi może nie przypasować jako Al, ale na szczęście się myliłam [pomijając fakt, że Sycylijczycy raczej nie są jasnymi brunetami xD]. Obie główne role były zagrane fenomenalnie. Szkoda, że pominęli wątek Ptasi, bo bardzo ją lubiłam oraz zmienili zakończenie. Mimo tego - rewelacja!
Warto było zarwać tą noc. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones