PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 671
ocen
7,6 10 1 26671
7,0 12
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

ciężko wyrazic beznadziejnośc tego filmu popsuli prawie wszystko co się dało, głównie dlatego że przełozyć tą książke na film było z góry skazane na niepowodzenie szkoda że tylko ja to dostrzegam. Możliwe że pan Wharton umarł właśnie po obejrzeniu tego filmu. "Jeśli warto to zrobić, nie da się tego zrobić, jeśli da się to zrobić, nie było warto". Książka jedna z najelpszych jakie przeczytałem

ocenił(a) film na 7
madmagpie

Za to mnie film bardziej się podobał. Książka była dobra ale bez przesady a film naprawde jeden z lepszych.

ocenił(a) film na 8
madmagpie

"Jeśli warto to zrobić, nie da się tego zrobić, jeśli da się to zrobić, nie było warto"... z twoich glebokich przemyslen wynika, ze warto tylko siedziec z zalozonymi rekami i nic nie robic. po przeczytaniu takich komentarzy zawsze jedno pytanie cisnie mi sie na usta: ile ty masz lat?

madmagpie

Hmm,moim zdaniem film był całkiem udany.Oczywiście nie oddał książki zupełnie,aczkolwiek ukazał sedno.A Whartona uwielbiam.

ocenił(a) film na 10
madmagpie

Mnie osobiście spodobała się książka i film.

ocenił(a) film na 8
madmagpie

Niestety czytelnik zapatrzony w książkę nie jest w stanie ocenić filmu inaczej niż przez pryzmat pierwowzoru literackiego. Później wychodzi z tego niesprawiedliwa i nierzetelna ocena. Alan Parker stworzył wspaniały film.

madmagpie

Książka jest fantastyczna . W filmie pominiętych jest wiele ciekawych wątków i szczegółów . Według mnie film jest poniżej oczekiwań ;/

ocenił(a) film na 9
supaflyb33

nie da się w filmie niektórych rzeczy pokazać dla tego zawsze będzie inny niż książka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones