PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 671
ocen
7,6 10 1 26671
7,0 12
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

jak kończy się książka? nie czytałem, a bardzo chciałbym wiedzieć bo zakończenie filmu mnie troszkę rozczarowało. Jakieś takie urwane i brakowało mi jakiegoś takiego finalnego trzaśnięcia - niekoniecznie tragicznego.

Ej przecież to jedno z najoryginalniejszych filmowych zakończeń. Szczerze ja byłem bardzo zaskoczony. Książki niestety nie czytałem (jeszcze).

ocenił(a) film na 6

obejrzałem film do połowy ,,, dlatego ocena 8/10 gdyż chce go dokończyć ! Boże czemu oni puszczają w tv tak dobre filmy o tak późnej porze? film zaczął się o 0.10 na polsacie = plus reklamy , więc już o 2 zasnąłem :P ... a film jak dla mnie rewelka , potwierdza to moje przekonanie, iż im film starszy tym lepszy ! bardzo ciekmawy sposób ukazania schizofreni , niesztampowa gra aktorska, i było to coś co przykuwało do odbiornika... jestem ciekaw jak się film skończy dlatego do niego wrócę, ale ocena 8/10 nie jest chyba zbyt krzywdząca :P

ocenił(a) film na 8
macho123o

dobry film, tylko jedna rzecz mnie wkurzała 10 minutowe reklamy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones