PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 671
ocen
7,6 10 1 26671
7,0 12
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

witam! miałam okazję wczoraj po raz pierwszy obejrzeć film "Ptasiek", bo leciał o 24:00 na polsacie. ale jak to z tym kanałem bywa, więcej było reklam niż samego filmu, więc po godzinie po prostu zasnęłam... słyszałam o tym filmie już nieraz ale jakoś nigdy go nie oglądałam aż do wczoraj, i zainteresował mnie on bardzo. lecz mimo moich usilnych starań, nie udało mi się go obejrzeć w całości. dlatego mam pytanie do osób, które oglądały, bądź czytały książkę, na podstawie której nakręcono ten film. jak on się skończył? chodzi mi o to czy Ptasiek wyszedł z tego zakładu dla obłąkanych? czy zaczął mówić itp... skończyłam swoje oglądanie na momencie, kiedy ojciec Ala sprzedał auto a Ptasiek poszedł do niego żeby zmusić go do oddania auta. potem reklama i wielkie nic...

ocenił(a) film na 8
__tabasco__

Hah... ja wytrzymałam do kolejnych reklam i zdechłam ^^ 20 minut reklam ok. 2 w nocy to już przegięcie. Właśnie ściągam, żeby obejrzeć do końca. ;)

__tabasco__

Ptasiu zaczął mówić, rozmawiali z Alem, wspominali, a czy wyszedł z zakładu to trudno powiedzieć...;) zwłaszcza jeśli chodzi o książkę, bo film średnio pamiętam. Wydaje mi się, że końcówkę powinnaś sama obejrzeć, żeby ją sobie indywidualnie zinterpretować...

soh

SPOILER!!!!!
ZAKOŃCZENIE!!!!

Przywieźli piłki do bejsbola, które ukrywała matka Ptaśka. Ptasiek dotknął piłki, ale dalej się nie odzywał. Potem Al zaczął wrzeszczeć na niego, usiadł na podłodze i go przytulił, zaczął opowiadać, że razem skończą jak wariaci w tym psychiatryku. W końcu Ptasiek nazwał Ala frajerem, ale jak wszedł ten doktor znowu milczał. I Al się wkurzył na Ptaśka i zaczął na niego wrzeszczeć i potem pobił tego doktora. Doktorek wezwał ochronę, żeby uspokoić Ala, ale ten im wpieprzył i uciekł z Ptaśkiem na dach. I Ptasiek poszedł na skraj dachu i skoczył. Al się przestraszył, ale okazało się, że Ptasiek skoczył na drugi niższy dach i rzekł uśmiechnięty: "Co?"

Jak chcecie coś więcej wiedzieć to piszcie, bo obejrzałam cały film.

Minisia15

moim zdaniem zakończenie książki było lepsze - choć podobne. polecam przeczytanie ^^.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones