PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 665
ocen
7,6 10 1 26665
7,0 11
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

zakończenie filmu

ocenił(a) film na 9

nie będe zdradzał zakończenia, ale dla mnie właśnie finish filmu to mistrzostwo swiata - ostatnia scena

ocenił(a) film na 8
TIJ

Dokładnie. Genialna puenta. Wiele momentów w całym filmie pozostawiało dużo do życzenia, ale zakończenie było mistrzowskie.

ocenił(a) film na 8
TIJ

Ostatnia scena idealnie dopełniła ten film. Podczas oglądania czułam pewien niedosyt, pewnie dlatego, że przeczytałam wcześniej książkę, ale za tą scenę ogromny plus.

ocenił(a) film na 7
inesxines

Wydaje mi się, że jeśli nie przeczytałabym książki, to osobiście wiele bym straciła. Bez znajomości jej fabuły film zapewne byłby o wiele trudniejszy do zrozumienia, przede wszystkim nie rozumiałabym tego, co się działo z głównym bohaterem. Co do samego filmu - całkowicie zgadzam się z explain. Zakończenie wynagrodziło mi po części niedosyt wątków.

ocenił(a) film na 8
MxVela

Dlatego w ogóle nie ma co porównywać ekranizacji do książki, film nie jest w stanie ukazać uczuć, które w książce były opisane pięknie. Szkoda też, że kilka wątków zostało pominięte, co w moim odczuciu uczyniło z filmowego Ptaśka kolokwialnie mówiąc zboczeńca.

ocenił(a) film na 7
TIJ

Zgadza się - zakończenie rewelacyjne.Uśmiałem się srogo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones