PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003038}

Pukając do drzwi

Knock at the Cabin
5,6 9 163
oceny
5,6 10 1 9163
6,4 22
oceny krytyków
Pukając do drzwi
powrót do forum filmu Pukając do drzwi

Tytuł tego posta jest przekorny bo w kinie siedziałem obok bardzo homofobicznej pary. Koleś w pewnym momencie powiedział: " Wszędzie te pedały" - (nie żartuje, pozdrawiam parę z seansu multikino Pruszków sobota 18.00). I to w pewnym sensie dało mi do myślenia, gdyż jestem osobą o dość konserwatywnym światopoglądzie no ale nigdy nie wypowiedziałbym podobnych słów na głos bo to po prostu mogłoby być niekomfortowe dla osób o odmiennym światopoglądzie. Wydaje mi sie że każdy ma prawo do filmów dla siebie bo tak samo był puszczany w kinie "Smoleńsk" więc i dajcie ludziom oglądać, albo następnym razem wyjdźcie i poproście o zwrot pieniędzy mówiąc że po prostu film jest wbrew waszym przekonaniom, a nie zachowujcie sie jak Karyna i Seba bo to wieśniackie. Było mi za was autentycznie wstyd.

Ode mnie 8/10 bo do tego film jest dobry od strony technicznej. Bardzo dobrze budowane napięcie.

ocenił(a) film na 7
GregoryHouse85

To sobie rzygaj. Nie musisz się od razu tym chwalić w postach ciemniaku.

ocenił(a) film na 1
zbigbiewwojciechowski

Rzygam na ciebie :PPPP

ocenił(a) film na 7
royalairness23

Wiesz, że dawniej nienormalne było obsadzanie czarnoskórych aktorów w rolach 1,2 i 3-cio planowych, a gdy wymagała tego fabuła filmu to białym aktorom mordy czarną pastą smarowali. Natomiast czarnoskórym statystom i aktorom dalszego planu, wręcz przeciwnie, kazali rozjaśniać skórę białą pastą. Nigdy nie zrozumiem tej całej wrogości, wręcz nienawiści do normalnych osób o innej orientacji seksualnej, religijnej lub odmiennym kolorze skóry.

zbigbiewwojciechowski

Nie mam nic do gejow. Niech żyją jak chcą. czuję wrogość do ludzi, którzy oddają takim parom niewinne dzieci. Niszczą ich psychikę i życie. Co do mieszania ras, to efekty widzimy po 50 latach eksperymentu w USA. Kompletny chaos w kraju, rozpad społeczeństwa, upadek kultury, biznesu, masowe morderstwa i kradzieże.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Voorhees_filmweb

Zaraz, zaraz, a nie ciągnie Cię do kolegów?

harkonen_mgla

Drogi Kolego Harkonenie. Oczywiście, że ciągnie go do Kolegów. On chce zjednoczenia. Nie lubi samotności. Już niedługo wstąpi do Narodowców. Do ich lokalnej komórki. Będą mieli nowego członka w organizacji. Zdziwiony?

Shadow_dawnego_gggggggg

Zdziwiony? Bynajmniej.

harkonen_mgla

A dlaczego Pan jest zdziwiony? Jeśli można wiedzieć?

Shadow_dawnego_gggggggg

Kiej piszę, że nie jestem zdziwiony.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_gggggggg

Czytaj ze zrozumieniem ciemniaku. Przecież napisał wyraźnie, że nie jest zdziwiony.

Voorhees_filmweb

Tym wpisem pokazałeś tylko że jesteś chamem. Gdyby na mnie trafiło to szybko byś z kina wyleciał z płaczem tuląc się do żonki.

lornemalwo

To trafiłem na twardziela, bokser czy bruce lee karate mistrz????

lornemalwo

Skąd wiesz, że koleś przegrałby z Tobą walkę? Może zna karate, może jest boxerem i brał udział w powstaniu boxerów i jest hinczykiem?

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_gggggggg

Boxerem??? Chińczykiem, a nie hinczykiem (ch i wielka litera). Erudyto, jakie ty szkoły kończyłeś?

zbigbiewwojciechowski

Bałwanie, ironii, poczucia humoru Shadowa nie zrozumiałeś! Czy ty jesteś upośledzony?

ocenił(a) film na 7
jan_nowak_73

Widzę, że masz braki intelektualne i rozumowanie ogólnie rzecz biorąc jest ci obce, zatem wyjaśnię. Błędów językowych, interpunkcyjnych itp. nie tłumaczymy ironią. Czynią tak debile i zwykłe niedorozwoje intelektualne, żeby przykryć swoją głupotę.

zbigbiewwojciechowski

A słyszałeś kawał "szkoła óczy" przemądrzały wykształciuchu?

ocenił(a) film na 7
jan_nowak_73

Stary, jaki wykształciuchu? Przecież to jest wiedza na poziomie szkoły podstawowej, Przypomnę, że w naszym kraju jest to nauczanie obowiązkowe. A już zestawianie tej kwestii z jakimś dowcipem to dramat niestety, ech.

zbigbiewwojciechowski

Bo twierdzą, że lewaki wymyśliły 50 płci (pewna osoba niedyplomatycznie z inwektywami powiedziała: dość już mam tego żydostwa, gejostwa, 50 płci). Według innych wersji to 30 płci. A ja znam prawdę. Wykształciuchy takie jak ty wykombinowały 16 płci: Trans* Female, Trans Male, Trans* Male, Trans Man, Trans* Man, Trans Person, Trans* Person, Trans Woman, Trans* Woman, Transfeminine, Transgender, Transgender Female, Transgender Male, Transgender Man, Transgender Person, Transgender Woman, Transmasculine, Transsexual, Transsexual Female, Transsexual Male, Transsexual Man, Transsexual Person, Transsexual Woman, Two-Spir . Kiedy idziecie po odbiór Nobla za te odkrycia, "geniusze". A ty powiesz, że cię pewnie w szkole tych 16 płci nauczyli.

Voorhees_filmweb

Dokładnie. Oglądałem the Last of Us i myślałem sobie w końcu jakiśc serial bez propagandy. Ale niedość że była, to jeszcze wrzucili na dokładkę eutanazje. Ludzie zachodu mają za dobrze, ważne że są hambuksy netfiliks, hbo i do przodu. A Wy, którzy insynuujecie, że kolega krytykuje bo ma ciągoty, to z pewnością raczej sami je macie i skrywacie bądź nie.

Piotr_552

Może i Ty masz ciągoty podobne do jego... Jestem tolerancyjny i podobno postępowy. Grunt byście byli szczęśliwi.

harkonen_mgla

Ale jakie masz ciągoty, w sensie, preferencje seksualne? Sam sobie ocenę wystawiasz? Hmmm.... Harkonen mglisty tolerancyjny? To brzmi dumnie.

Shadow_dawnego_gggggggg

Istotnie. Brzmi.

harkonen_mgla

Zaraz zaraz ludzie co wy chrzanicie, to że krytykuje nienaturalny sex dwóch kolesi i obrzydzały mnie te sceny we wspomnianym serialu to znaczy że mam ciągoty????

Voorhees_filmweb

Nie wnikam, nie oceniam. Masz prawo do wyrażania swych preferencji.
Grunt żebyś był szczęśliwy, a do tego trzeba żyć w zgodzie z samym sobą.
Tak przynajmniej słyszałem.

harkonen_mgla

Nadal na siłę sugerujesz że jestem homo, ale rozumiem grunt do dobra zabawa i manipulacja ludźmi na forum

Voorhees_filmweb

Bynajmniej i jeszcze raz bynajmniej.
Nie chciałem nadepnąć Ci na odcisk i wprawić Cię w zakłopotanie.
Twoje życie, Twoja sprawa.

harkonen_mgla

Właśnie jestem w trakcie likwidacji dwóch odcisków na palcach stóp, może jakbyś na nie nadepnął to szybciej bym się ich pozbył

Voorhees_filmweb

Przepraszam, bywam opieszały.

harkonen_mgla

Wobec swojego chłopaka też???

Voorhees_filmweb

Te twoje homo-dowcipy :)

harkonen_mgla

Zdarza Ci się być na haju, wiesz jak jest. Dziwnie rzeczy wypisujesz.

ocenił(a) film na 7
Voorhees_filmweb

Czego ty nie ogarniasz? Przecież jesteś homo...sapiens.

ocenił(a) film na 6
Voorhees_filmweb

Homoseksualne związki i kontakty seksualne występują u wielu zwierząt, więc są naturalne.

Eskim0s

Masz rację, to zezwierzęcenie.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

heteroseksualizm jest tak samo naturalny i normalny jak homoseksualizm.
Każdy człowiek należy do zwierząt.

Eskim0s

Tak, należy jest już w ich paszczy.... Później będzie w żołądku. Zostanie oddany społeczeństwu odbytem.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_gggggggg

Poprawię kolegę. Kontakty homoseksualne występują u wielu ssaków. Czego tu nie rozumiesz? Twoja manipulacja jest płyciutka.

ocenił(a) film na 7
Voorhees_filmweb

Nie ma nic złego w krytyce ( to kwestia gustu), ale taki seks jest zupełnie normalny i naturalny, niestety ta oczywistość przerasta Twoje pojmowanie świata.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
syc

Koleś powiedział to, co przygniatająca większość myśli.

ocenił(a) film na 6
syc

Staram się być tolerancyjny. Popieram walkę osób LGBT o swoje prawa. Nie przeszkadzają mi, znałem osobiście 2 facetów o innych poglądach seksualnych niż moje i nie było problemu. Jednak co za dużo, to niezdrowo. Też mam trochę dość tego, że w dużej części nowych filmów jest wątek z LGBT. Tego typu wątki zawsze były w kinie, ale nigdy na taką skalę. Jak już ktoś wyżej napisał, moim zdaniem też bardziej im to zaszkodzi niż pomoże.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
mlada40

Człowieku, można odwrócić Twoje spojrzenie i zauważysz wtedy, że to właśnie pokazywanie par heteroseksualnych w kinematografii jest przeprowadzane na o wiele większą skalę od lat. Może nadeszła pora, żeby odwrócić te proporcje po prostu i pokazywać te jak to nazywasz " wątki homoseksualne" na jeszcze większą skalę, wówczas ludziom o ograniczonym intelekcie i światopoglądzie wreszcie to spowszednieje i zakończy tą mowę nienawiści do odmienności.

syc

Z uwagi na to, że to adaptacja książki ile jest w tym filmie Shyamalana w Shyamalanie? Jestem bezkrytycznym fanem tego reżysera.

devo78

Niżej w tym temacie napisałam długi komentarz ze spoilerami, więc masz tam różnice między książka a filmem :)

ocenił(a) film na 1
syc

Krzywdzenie dzieci w taki sposób jest obrzydliwe. Każde dziecko ma prawo rozwijać się w zdrowej, naturalnej rodzinie w mamą i tatą.

edukator53k5u4ln7

Zapomniałes jeszcze o bozi. No i stary musi pić. Bo tylko facet który pije wódkę jest prawdziwym facetem. I raz w tygodniu, przy sobocie przylać żonie, żeby wiedziała gdzie jej miejsce. A w niedzielę, na sume, do kościoła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones