PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003038}

Pukając do drzwi

Knock at the Cabin
5,6 9 109
ocen
5,6 10 1 9109
6,4 21
ocen krytyków
Pukając do drzwi
powrót do forum filmu Pukając do drzwi

Tytuł tego posta jest przekorny bo w kinie siedziałem obok bardzo homofobicznej pary. Koleś w pewnym momencie powiedział: " Wszędzie te pedały" - (nie żartuje, pozdrawiam parę z seansu multikino Pruszków sobota 18.00). I to w pewnym sensie dało mi do myślenia, gdyż jestem osobą o dość konserwatywnym światopoglądzie no ale nigdy nie wypowiedziałbym podobnych słów na głos bo to po prostu mogłoby być niekomfortowe dla osób o odmiennym światopoglądzie. Wydaje mi sie że każdy ma prawo do filmów dla siebie bo tak samo był puszczany w kinie "Smoleńsk" więc i dajcie ludziom oglądać, albo następnym razem wyjdźcie i poproście o zwrot pieniędzy mówiąc że po prostu film jest wbrew waszym przekonaniom, a nie zachowujcie sie jak Karyna i Seba bo to wieśniackie. Było mi za was autentycznie wstyd.

Ode mnie 8/10 bo do tego film jest dobry od strony technicznej. Bardzo dobrze budowane napięcie.

syc

Czy to faktycznie jest horror? Zapowiedzi wyglądają ciekawie i nie wygląda to na horror. Chętnie bym obejrzał, ale mam dość filmów o duchach i potworkach

Artanis

To zupełnie nie jest horror

ocenił(a) film na 8
Artanis

Nie to nie jest horror. To thriller z elementami katastroficznymi. Wydźwięk filmu obraca się wokoło starań małżeństw jednopłciowych o akceptacje społeczną. Są filmy i seriale które to robią źle i są filmy które to robią dobrze jak ten. Generalnie osoby głosujące na PiS i konfederacje będą się czuć okropnie na tym filmie. To jest przede wszystkim kino społeczne i to zrealizowane w niecodziennej formie. Dla osób o otwartych umysłach.

syc

W ostatniego raportu największego serwisu XXX najczęściej oglądaną przez Polaków kategorią jest Lesbian. Ta fascynacja seksem lesbijskim w połączeniu z ciągle jeszcze manifestowaną homofobią wskazuje na to, że problemem dla Polaków nie jest homoseksualizm sam w sobie lecz niechęć wobec męskiej cielesności i seksualności, wynikające często (choć pewnie nie zawsze) z obrzydzenia do samego siebie

MichCorleone

Czyli Kolego Michale, mam rozumieć, że brzydzisz się samego siebie? W sensie gangstera Corleone, czy kogoś innego?

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

i ty tu mordo dotarles? Ciagnie cie zaskakujaco mocno do wszelakich polemik z LGBT w tle... moze to powinno dac ci do myslenia?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

sprawdz najpierw znaczenei wyrazu pederastia, tutaj w filmie są przedstawieni dorośli mężczyźni wiec nie wiem o czym acan pieprzysz, ale w sumie juz byl czas sie przyzwyczaic ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

bez ciebie zycie bylo by nudniejsze...

sobanek

Kolego Sobanku, przecież udowodniłem Ci, że mam rację. Zresztą pamiętasz wyrok sądu Sielatyński-Czerwiński (Gdańsk, 2009).

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

tęskniłem...

sobanek

Kolego Sobanku, przepraszam. Wyrok tego sądu był w 2006 r., nie w 2009.

ocenił(a) film na 6
sobanek

A gdzie?: idź i nie grzesz już więcej.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

to szalenie wspanialomyslne z twojej strony

sobanek

Nie rozumiem co piszesz, drogi Kolego Sobanku. Chciałem napisać, że podawanie złych dat jest szkodliwe i niedopuszczalne. Pomyliłem datę tego wyroku sądowego z Gdańska, co to dwóch politykierów się pokłóciło. A to niewybaczalny grzech. Muszę uciekać i szukać sprawiedliwości. Muszę być renegatem, muszę być poprawiaczem-edukatorem. Piszę poważnie. Ja muszę być rzetelny. Pomyliłem datę. Tak nie może być. Jeżeli chodzi o Ciebie to mam z Tobą problem. Zapewne w ogóle nie wieszcz, co to był za proces. W twoich tekstach nie ma polskich znaków diakrytycznych. Nie wierzę, żebyś był tak tępy. Widocznie nadajesz z innego kraju. Ksywkę masz z małej litery. Pomimo różnić ideologicznych, chciałbym Ci okazać szacunek i pisać twój pseudonim z dużej litery. Ale on jest z... Sam sobie sprawdź. Ogólnie mam z Tobą same problemy. Nie ułatwiasz mi zadania. Nie to co taki oyc/ec sw/ety Harkonen VII Mglisty-Tolerancyjny. On jest miły i sympatyczny. Taki jak ja. Pomimo różnić ideologicznych świetnie się dogadujemy. Eee, zaprosiłbym go do znajomych... Ale jeszcze nie teraz. Teraz na razie walczę z cenzurą, chcę utrzymać konto. Chcę aby moje wspaniałe myśli nie przepadły.
Pozdrawiam
Cień dawnego wspaniałego gggggggg

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

Chryste, tyles napisal a ja nie przeczytam... sorry

sobanek

Wybaczam. Rozumiem, to nie na twoją inteligencję.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

zdecydowanie, poza tym mam zycie poza internetem w przeciwienstwie do ciebie, wiec nie moge poswiecac ci tyle uwagi ile bys chcial

sobanek

Mam bym zasmucony, tym, że nie chcesz mi poświęcać czasu?
Ja rozumiem, że długie teksty Cię męczą. Czytanie (długich) to nie twoja półka. A szkoda, bo w jednym z postów zrobiłem błąd. Napisałem: ,,Zapewne w ogóle nie wieszcz", a powinno być: ,,Zapewne w ogóle nie wiesz". Mógłbyś mnie wyśmiać, tak jak ja Tobie wypominam brak polskich znaków diakrytycznych, choć to pewnie wina sprzętu, nie Twoja. Tutaj trzeba się wykazać inteligencją, wiedzą. Rozumiem, Tobie tego brakuje. Wybaczam. Idź i nie grzesz już więcej.

sobanek

Jesteś na to za głupi, ociężały psychicznie. Zrozumieć kilkanaście zdań to dla ciebie potworna trudność. Dyktatura ciemniaków na FW, co się wykształciuchami mienią.

ocenił(a) film na 6
dariuszbando3

Debilem sie urodziles czy stales w skutek jakiegos wypadku?

sobanek

Najgorszym ,,wypadkiem" w moim życiu było zetknięcie się z sobankiem.

ocenił(a) film na 6
dariuszbando3

masz swiadomosc jak zwalony masz matole sposob postrzegania swiata? Przy pierdalasz sie do mnie, osoby w konflikcie z debilem, ktory czepia sie kazdego kto ma liberalne poglady i sklonny jest bronic srodowiska LGBTQ, ty masz teczowa flage przy zdjeciu a zachowujesz sie jak dumny przedstawiciel matolkow spod znaku Konfederacji czy PIS... Gratuluje sposobu postrzegania swiata

sobanek

PISFUL, PISFUL, PISFUL.........
MAKE PIS, NOT WAR.

ocenił(a) film na 6
dariuszbando3

wsadz sobie ten swoj PIS w buty, może będziesz wyższy...

sobanek

SOBANKU, PISZESZ: ,,Przy pierdalasz sie do mnie, osoby w konflikcie z debilem, ktory czepia sie kazdego kto ma liberalne poglady i sklonny jest bronic srodowiska LGBTQ"
A PRZECIEŻ TO TY ZACZĄŁEŚ Z SHADOWEM. NAPISAŁEŚ SHADOWOWI POD ,,Knock at the Cabin" (UŻYWAJĄC WULGARYZMU ,,MORDO") ŻE GO PRZYCIĄGNĄŁ TEMAT PEDERASTYCZNY W TYM FILMIE (WIĘC INSYNUUJESZ, ŻE JEST KRYPTOGEJEM). TYMCZASEM TY MYLISZ SKUTEK Z PRZYCZYNĄ. TO WĄTEK PEDERASTYCZNY JEST WSZĘDZIE WCISKANY NA SIŁĘ (NAWET DO FILMÓW ANIMOWANYCH), WIĘC NIE SPOSÓB GO OMINĄĆ. TRZEBA BYŁOBY CAŁKOWICIE PORZUCIĆ MEDIA, ŻEBY SIĘ Z NIM NIE ZETKNĄĆ.

ocenił(a) film na 6
dariuszbando3

po pierwsze nie napier dalaj do mnie wielkimi literami, labo jesteś debilem, albo masz 200 lat bo każdy człowiek ogarnięty w internetach wie, ze to krzyk. Po drugie piszac sto razy "pederastyczny" wiem, ze jesteś oszołomem, który zapier dala do kościoła co niedziela, LGBTQ, weganie i ludzie którzy są za np. aborcją są dewiantami i zboczeńcami, zasługującymi na umieszczenie w obozach koncentracyjnych, Nie odczuwam dalszej potrzeby rozmawiania z debilami którzy wciąż tkwią w średniowieczu a od tamtych ciemnojełopów różni ich tylko posiadanie (niestety) internetu. Koniec dyskusji, szkoda że tutaj nie można blokować takich oszołomów jak np na FB. Nie odpisuj, bo już poświęciłem ci więcej czasu niż zamierzałem i zasłużyłeś.

sobanek

Ciebie różni od społeczeństwa brak muzgu.

ocenił(a) film na 6
dariuszbando3

czego debilu nie zrozumiales jak napisalem nie odpisuj? za malo szarych komorek na zrozumienie prostego polecenia?

sobanek

Walczysz sobanku, walczysz? To może ,,M e i n k a m p f" napiszesz? O swoje walce.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggggg

to chyba twoje klimaty?

sobanek

Walczyłeś jak lew, a skończysz jak mucha.

ocenił(a) film na 6
dariuszbando3

juz Ci cos pisałem głąbie...

sobanek

NIE PAMIĘTAM. PRZYPOMNIJ............

sobanek

Odezwij się, - bo strzelę przeciw Twej naturze

sobanek

Była Wielka Improwizacja, a teraz czekam na małą improwizację małego sobanka.

ocenił(a) film na 7
dariuszbando3

Próbujesz być fajny, jesteś taki nie za mądry.

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_gggggggg

Poprawiaczu - edukatorze przejrzyj swoje zdanie (wieszcz???) oraz brak pytajnika (znak interpunkcyjny). "Zapewne w ogóle nie wieszcz, co to był za proces".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MichCorleone

"W ostatniego raportu największego serwisu " - zabrzmiało równie wiarygodnie jak "amerykańscy naukowcy ustalili" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

barranek

Proszę przywołać bardziej wiarygodne źródło statystyk w tym temacie.
A w ogóle złapią Cię za rękę? Krzycz, że to nie Twoja ręka!

MichCorleone

Nigdy do niczego się nie przyznawaj Michu, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj. Złapią cię z facetem w łóżku, to mów że to kobieta.

Shadow_dawnego_gggggggg

Trzeba było to doradzić pewnemu węgierskiemu europosłowi, kumplowi Wiktora Orbana, orędownikowi tradycyjnych rodzinnych wartości, który został przyłapany w Brukseli po tym jak uciekał po rynnie z gejowskiej orgii.
Takich zaciekłych homofobów którzy okazywali się kryptogejami było znacznie więcej. Wystarczy wspomnieć Wesa Goodmana czy Teda Haggarda. Nie mam wątpliwości co do tego że wielu takich kręci się tutaj na forum. Meldują się obowiązkowo zawsze tam gdzie tworzy się jakaś dyskusja na ich ulubiony temat.

MichCorleone

Eeee tam, najlepszy był Jörg Haider. Był - podkreślam.

MichCorleone

Przepraszam, ale skąd masz te statystyki? Bo wg PH najczęściej wpisywane w ich wyszukiwarkę słowa to hentai, milf, Polska (w 2021 Polska była na pierwszym miejscu). a najpopularniejszymi tagiem był les, ale z reguły filmy mają kilka tagów, a nie tylko ten.

SabatielPL

Zapewne z tego samego źródła co i Pan czyli The 2022 Year in Review.
Jeśli największą popularnością cieszą się wśród polskich widzów filmy z kategorii seksu lesbijskiego to przepraszam ale jakie znaczenie dla kontekstu ma to czy ów film przedstawia milfy czy nastolatki, Polki czy Amerykanki, czy jeszcze jakieś hentai?
Przecież nie stanie się on przez to mniej homoseksualny.

ocenił(a) film na 7
barranek

Akurat kolega przytoczył fakt.

ocenił(a) film na 10
barranek

moim zdaniem homofobia to defekt rozumowy, nie jest to potwierdzone rzecz jasna w klasyfikacji chorób, ale opiniuję do przemyślenia konsensusu naukowego w sprawie deficytów poznawczych przynajmniej. Inspiracja filmem ale też obserwacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones