PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714800}
5,9 37 341
ocen
5,9 10 1 37341
4,2 10
ocen krytyków
Rampage: Dzika furia
powrót do forum filmu Rampage: Dzika furia

że będzie to jakiś kupiasty remake świetnego Rampage z Fletcherem.

dooom

"Film ma być ekranizacją gry firmy Midway z 1986 roku. Opowiadała ona o trzech gigantycznych stworach: jaszczurze, wilku i gorylu, siejących zniszczenie w kolejnych metropoliach, odpierając przy tym ataki wojska. Gdy miasto zostawało zniszczone, gracz otrzymywał nowy poziom doświadczenia.

Dwayne Johnson zagra bohatera, który jako jedyny może powstrzymać bestie. Morgan wcieli się w pyszałkowatego rządowego agenta Russella. W obsadzie znaleźli się również: Naomie Harris, Malin Akerman, Joe Manganiello, Jake Lacy, Marley Shelton, PJ Byrne, Jack Quaid, Matt Gerald i Breanne Hill.

Premiera: 20 kwietnia 2018."

ocenił(a) film na 6
dooom

"Tylko mi nie mówcie, że będzie to jakiś kupiasty remake świetnego Rampage z Fletcherem." Film Uwe Bolla... świetny? [ https://www.youtube.com/watch?v=5OfwhGQONbg ]!

No dobra, nie będę w to wnikał. W każdym bądź razie będzie to ekranizacja tej gry [ https://www.youtube.com/watch?v=8maxrUWsHxU ], czyli będzie to coś w tylu Kong Konga.

ash_williams85

O kurde wlasnie mi przypomniales o tej grze :) Totalnie zapomnialem, ze w to gralem na commodore 64 w dzieciństwie :) Lubiłem tą gre bo można było wszystko rozpierniczać:)

ocenił(a) film na 6
Pijany_Mistrz

Miło mi, ze mogłem pomóc :). Generalnie pomysł gry wiązł się z a filmu z gatunku kaiju eiga (japońskie filmy sci-fi, opowiadające o ataku gigantycznych potworów typu Godzilla, Mothra, Gamera itp na duże miasta). Jestem ciekaw jak twórcy odzwierciedlą rozgrywkę z gry.

Pijany_Mistrz

Tez mi się właśnie tytuł skojarzył z grą na c64
W którą nie raz w dzieciństwie grałem, i potwierdzenie znalazłem na forum ☺

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones