PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258442}
6,8 1 704
oceny
6,8 10 1 1704
6,6 7
ocen krytyków
Red Road
powrót do forum filmu Red Road

Ciekawa koncepcja,zrealizowana w jeszcze bardziej ciekawy sposób,informacje na temat głównej bohaterki są serwowane stopniowo,co może podchodzić pod kino moralnego niepokoju..,bardzo długo nie wiadomo czym się kieruje w swym dążeniu bohaterka,długo nie wiadomo też co zmienił w jej życiu tajemniczy mężczyzna przypadkowo zobaczony w kamerze monitoringu,film ma w sobie coś specyficznego i chociażby przez wzgląd na to ja szczerze polecam,jednak w kinie naprawdę jednostki dotrwały do końca co nie przeczę było dla mnie zdumiewające...

komandor_k5

jak dla mnie kino niesamowite. Rzadko zdarzają sie filmy wyreżyserowane w tak fantastyczny sposób. Ani sekundy film mnie nie znudził, należy się tylko dobrze nastawić i nie oczekiwać amerykańskich historii. Klimat filmu również zdumiewający i wciągajacy. Polecam

ocenił(a) film na 9
komandor_k5

Rewelacyjnie zrealizowany thriller psychologiczny! Muzyka, zdjęcia, montaż, oraz bardzo dobra gra aktorów budują niesamowite napięcie, a nawet swoistego rodzaju niepokój podczas oglądania tego filmu.
Ludzie czasami popełniają niewybaczalne błędy, które jednak należy wybaczać...
Polecam gorąco 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones