PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679120}

Resident Evil: Ostatni rozdział

Resident Evil: The Final Chapter
5,4 31 212
ocen
5,4 10 1 31212
2,3 3
oceny krytyków
Resident Evil: Ostatni rozdział
powrót do forum filmu Resident Evil: Ostatni rozdział

Dla mnie najlepsza była jedynka, potem chyba czwórka, ostatni rozdział mogę postawić na równi z dwójką, a na samym końcu 3 i 5.

JEDNAKŻE ostatni rozdział nie jest filmem dla epileptyków. Stanowczo na co narzekają wszyscy-cięcia scen są aż nadto widoczne... za dużo przeskoków i chaosu przez większość filmu, w innych częściach nie było aż tak...

ocenił(a) film na 6
xDeOx

Dla mnie chyba jednak klimat "dwójki" był najlepszy. W finale nie przeszkadzały mi cięcia scen, ani nawet luki i błędy w fabule. Najgorszy był ten klimat matrixa... to uchylanie się przed kulami i ostatnia walka niczym Neo ze Smithem.
Niektóre sekwencje są znakomite jak ta, kiedy Alice wisząca na sznurze "bawi się" z ludźmi z umbrelli. Takich scen było za mało niestety. Liczyłem też na fajne pociągnięcie ostatnich scen z "szóstki" i chociaż 10 minut bitwy, tymczasem ostały się ruiny...

Podobno Milla zdaniem niektórych się bardzo postarzała. Oby kobiety wyrazicieli tej myśli starzały się podobnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones