PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679120}

Resident Evil: Ostatni rozdział

Resident Evil: The Final Chapter
5,4 31 194
oceny
5,4 10 1 31194
2,3 3
oceny krytyków
Resident Evil: Ostatni rozdział
powrót do forum filmu Resident Evil: Ostatni rozdział

Uff przebrnąłem przez ten horror do końca i wręczam aż 1 punkt, a powinno być też 0 dostępne. Mam nadzieję, że końcówka nie stanowi zapowiedzi kolejnej części mimo tytułu Final chapter.....więcej już nie uniese i pewnie wielu z Was też. Dla mnie film zrobiony na siłę i tyle.

użytkownik usunięty
Antywsjo

Dokładnie, film zrobiony o tak, by tylko było coś o RE :)

ocenił(a) film na 2
Antywsjo

Ja bym chętnie objerzał kolejną część by przekonać się, czy da radę nakręcić jeszcze większy gniot. A "ostatni rozdział" zawiesił absurdalnie wysoko poprzeczkę xd

ocenił(a) film na 4
Antywsjo

mam wrażenie, że ten numer z łańcuchem ściągnięty został żywcem z pierwszej części Shreka...

ocenił(a) film na 4
Antywsjo

Też poczułem uczucie ulgi po obejrzenie całej serii. Miałem nadzieję że skończy się śmiercią Alice żeby już nie odgrzewać tego kotleta ale jednak producenci, reżyser zostawili sobie otwarta furtkę. Minęło jednak 6 lat i cisza więc jest nadzieja ;D łączna średnia ocen całej serii wyszła u mnie 4,6. Dwie części były nawet fajne i o dziwo mi się podobały no ale reszta to masakra. Mieszanka Matrixa z bijatyką w stylu Seagala. Brak klimatu horroru i zombie, zamiast to dostajemy w większości bezsensowne mordobicie. Zachowanie bohaterów też często wołało o pomstę do nieba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones