PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685009}

Rigor Mortis

Geung si
5,7 618
ocen
5,7 10 1 618
Rigor Mortis
powrót do forum filmu Rigor Mortis

myślałem, że się rozkręci, bo z początku zapowiadało się całkiem fajnie, ale zamiast się rozkręcać, to film się skręcał. Szkoda czasu.

dzyniu88

Każdy film z Hong Kongu w ciemno zasługuje na minimum 4 . Ocena 1 cokolwiek to oznacza nie ma obiektywnie nic wspólnego z tym bardzo dobrym horrorem azjatyckim.

ocenił(a) film na 8
soulheart

Prawda, bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, więc jednym się spodoba, innym nie.
Jak dla mnie to film bardzo ciekawy z kilku powodów: po pierwsze - to hołd dla hongkondzkiego kina wampirycznego z lat 80-tych, zwłaszcza serii ,,Mr. Vampire''. Po drugie jest to dość ciekawe i udane połączenie kina wampirycznego z tradycyjnym ghost story. Po trzecie efekty CGI również stoją na wysokim poziomie, etc...Plusów jest dużo.
Zastrzeżenia mogę mieć jedynie do nieco dziurawego scenariusza, ale czepiać się nie będę, bo to już wymagałoby próby interpretacji filmu... :)

ocenił(a) film na 5
sakebi

O gustach jak najbardziej się dyskutuje. Gustów się nie ocenia.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

Strasznie dziwny film.
Oglądam i tak się zastanawiam - co tu się odpier... ;) - no ale tamte kraje lubią takie dziwaczne horrory.
Te walki kung fu z duchami były wręcz śmieszne.
To jak ten wampir zombie się poruszał, skakał pełzał hehe. no mnie to śmieszyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones