PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753103}

Riko prawie bocian

Richard the Stork
5,7 1 877
ocen
5,7 10 1 1877
Riko prawie bocian
powrót do forum filmu Riko prawie bocian

Jak w większości bajek kinowych. Fabuła dla 6 latków, a teksty dla 12 latków i starszych. Producenci/tłumacze myślą, że na te bajki chodzą nastolatkowie?

martin2121

Mi się podobał. Przyzwoity, bez żadnych idiotycznych wstawek "dla starszych widzów", jak to się określa, a w czym chodzi o podteksty seksualne. Choć faktycznie moim zdaniem najzabawniejsze momenty zrozumiałe będą dla starszych dzieci, maluchy mogą nie łapać.

ocenił(a) film na 5
_eFFcia_

Nie chodziło mi o podteksty seksualne. Chodzi mi o słownictwo i nawiązanie do rzeczy, które 5-9 latek raczej nie rozumie. Np. to nawiązywanie do Facebooka.

martin2121

Współczesne 5-9 latki działają trochę inaczej niż my w ich wieku :D

ocenił(a) film na 6
Dimetro

Mimo wszystko aż tak sie nie orientują w mediach społecznościowych. Rownież teksty papugi w języku francuskim chyba dla dzieci niezrozumiałe. Ani festiwal w San Remo czy ptaki mafiosi.

ocenił(a) film na 5
Cinnamonka

Nie wszystko musi być zrozumiałe dla dzieci. Czasem pewne rzeczy są przemycane dla dorosłych, którzy chodzą z dziećmi do kina.

ocenił(a) film na 5
martin2121

Nawiązanie do facebooka to chyba najlepszy motyw w tym filmie.

martin2121

Do kina na bajki chodzą dzieci z rodzicami, dlatego bajki zawierają w sobie również elementy dla nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones