PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657675}

Rio 2

6,6 24 449
ocen
6,6 10 1 24449
6,2 5
ocen krytyków
Rio 2
powrót do forum filmu Rio 2

rio 3

ocenił(a) film na 10

jak myślicie o czym będzie rio 3 piździe pomysły tutaj

zielonaflora

Ja mam taką teorie :
Eduardo zabierze Blu i jeszcze kilka ar na wyprawę w kierunku Brasilii stolicy Brazylii tam zostaną schwytani przez inną grupę ar modrych dowodzonej przez np.Eryka (najbrutalniejszy, zły i najbardziej bezwzględny papug ze wszystkich ar na świecie który okaże się ojcem Blu).
Eryk postanowi przejąć stada Eduarda a Blu (dzięki własnemu tatusiowi) będzie traktowany jak książę.
Blu będzie rozdarty między chęcią życia z Julią i dziećmi w Amazonii a rodzicami (ale też wujkami, ciotkami, dziadkami...) w Brasilii.
A w stadzie ar modrych Roberto przeją władze po Eduardo, Blu nie będzie wstanie się z nim dogadać bo władza uderzyła mu do głowy.
Blu postanowi na własną rękę połączyć zwaśnione stada ar modrych, pogodzić Eduarda i Eryka oraz uratować stado w Amazonii przed dyktaturą Roberta.
Pod koniec Ary modre uznają że Blu powinien zostać ich przywódca a na finałową piosenkę wrócą do Rio.

Wątki poboczne:
-Carla się zakocha (ale będzie to przez większą część filmu miłość nieodwzajemniana)
-Julia będzie miała kryzys wieku średniego
-Eryk będzie próbował zeswatać Blu z inną dziewczyną
-Blu i Julia się pokłócą i to bardzo

Taka jest moja teoria co do Rio 3 bo skoro była rodzina Julii to może teraz rodzina Blu

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Z tym wiekiem srednim to żeś przesadził ;_;

maladzonaga

Czemu ?
Kryzys wieku średniego może mieć każdy nie tylko osoba w średnim wieku

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Boże ale czemu Julia;_; ona jest jeszcze młoda, daj jej żyć :P

maladzonaga

Dobra to tylko moja teoria Rio 3, ja tego nie reżyseruje

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Nie no spoko, po prostu nie przypadła mi do gustu ta opcja, reszta ok.

maladzonaga

To co miało by się stać z Julią bo coś w filmie musi ?

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Nie wiem, ja nie lubię zbytnio sie bawić w kreowanie fabuły filmu.

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

napisz własną fabułę filmu rio 3, kto wystąpi, co się będzie działo, wątki poboczne i o czym będzie

ocenił(a) film na 10
maladzonaga

masz własną fabułę, jeśli tak to ją napisz

ocenił(a) film na 10
Bilet95

a mnie twoje wątki poboczne się bardzo podobają i tylko tak dalej

emiliario3

Dzięki

ocenił(a) film na 10
Bilet95

nie ma za co i masz jeszcze jakiś pomysł na rio 3

emiliario3

No cóż Rio 3 jako prequel Rio 2:
Blu i Julia żyją razem już jako małżeństwo. W tym samym czasie do Rio przylatuje gang którymi przewodzi Gerald Ara araruna (chyba tak to się pisze) któremu Julia wpada w oko. Blu niema przeciw sobie tylko jednej osoby ale i cały gang który stanie za Geraldem murem. Blu będzie coraz bardziej rozbity między miłością do Julii a śmiertelnym zagrożeniem od gangu Geralda.
No i jeszcze Julia zacznie coś przed Blu ukrywać.
Blu będzie musiał pokonać Geralda i jego gang jak i dowiedzieć się co ukrywa przed nim Julia.

Wątki poboczne:
-Kryzys związku Rafaela
-Blu będzie próbował wyznać Julii że chce mieć dzieci
-Linda będzie matkować Blu

Tak wymyśliłem na szybko wedle prośby



ocenił(a) film na 10
Bilet95

extra pomysł na rio 3 tak trzymać

ocenił(a) film na 10
Bilet95

twoje wątki poboczne są najlepsze, możesz mi je napisać, czyli o co chodzi w każdym wątku pobocznym w twoim pomyśle, który napisałeś wczoraj

emiliario3

Dobra rozwinę je bardziej:
Zacznę od pierwszego tekstu:
1-wszy wątek - Carla się zakocha ale ten drugi nie będzie odwzajemniał jej uczuć będzie go odrzucała nadwaga Carly, z czasem jednak się do niej przekona jak Julia do Blu
2- Kryzys Julii będzie wynikał z tego że dzieci będą rozglądać się za miłością będzie chciała powrotu tamtych czasów gdy jeszcze były bardzo małe (nawet zacznie je traktować znowu jak małe dzieci) w końcu zda sobie jednak sprawę że dzieci też muszą kiedyś dorosnąć.
3- Eryk znajdzie dla Blu kobietę idealną która będzie miała takie same hobby i myślała jak on, Blu jednak mimo kłótni z Julią pozostanie jej wierny.
4- A kłótnia Blu i Julii będzie wynikała z jej kryzysu, Blu będzie się godził na to by dzieci szukały miłości a Julia będzie temu przeciw uważając że są jeszcze za małe, na końcu jednak obaj zdadzą sobie sprawę że popadli w skrajności Blu będzie bardziej stanowczy wobec miłosnych wyborów dzieci a Julia będzie na to bardziej pobłażliwa (Blu i Julia ustalą kompromis).

Drugi tekst:
1- Rafael i Ewa pokłócą się o imię dla dziecka Rafael przeprowadzi się do Blu a Ewa do jakieś koleżanki i w przeciwieństwie do pierwszej części Rafael będzie próbował odwieść Blu od Julii, Jednak widząc jak bardzo o siebie walczą Rafael i Ewa się w końcu pogodzą
2- Blu będzie rozmawiał o tym z Rafaelem (na temat jak wygląda ojcostwo) Julia usłyszy przypadkiem części tej rozowy i uzna że Blu dzieci nie chce przez co zacznie się powoli przed nim zamykać, w momencie kulminacyjnym Blu postanowi wyjaśnić wszelkie nieporozumienia z Julią i odkryje to co ona chciała mu powiedzieć od momentu gdy Julia usłyszała rozmowę Blu z Rafaelem
3- Linda bez przerwy jak tylko natrafi się okazja będzie traktowała Blu jak 5-letnie dziecko nawet na oczach Julii (będzie to coś na styl złej teściowej która chce odwieść syna od ślubu itp.)

Wedle prośby napisałem

ocenił(a) film na 10
Bilet95

bardzo ci dziekuję

emiliario3

Nie ma sprawy

ocenił(a) film na 10
Bilet95

masz 3 pomysł na rio 3, jak tak to napisz, bo ja jestem bardzo ciekawa co napiszesz, fabuła, kto wystąpi, co się będzie z nimi działo, wątki poboczne, o czym będzie i żeby byli w nim Blu, Julia, czarny charakter, Carla, Rafael i nie zapomnij o Bia, Tiago, Pedro i Nico

emiliario3

Nie mam już za bardzo pomysłu, ale mam wrażenie że podobnie jak z epoką lodowcową dodadzą jeszcze jakiś odcinek świąteczny chyba nawet przed Rio 3. Byle by tego tak nie zepsuli jak u epoki lodowcowej.

Bilet95

zgadzam się tak samo na dvd po nim mini klip fragmentowy,a po 3cz.tv seria Rio,patrzcie na Facebooka i plakat http://jeffrey117.deviantart.com/art/Rio-3-Teaser-Poster-316000253,https://www.f acebook.com/BlueSkyStudios#!/annoyedfemal89/activity/10152196036913931?comment_i d=10152299537318931&offset=0&total_comments=9&notif_t=open_graph_action_comment_ reply

ocenił(a) film na 10
patka_25

próbuje tam wejść, ale nie mogę, jak tam wejść, może masz na tej stronie konto, jak tak to napisz

emiliario3

jakie konto?Co ma z tym wspólnego konto do pisania?Dobra mam moje konto i mi chodzi o to,że
Its confirmed.I think Rio 3 will be the final Rio movie and then there will be a Rio Tv series in about couple of years,albo 4 także zobaczysz na facebooku komentarze

ocenił(a) film na 10
patka_25

zobaczę, jak się dostać na twoje konto

emiliario3

dobra

ocenił(a) film na 10
Bilet95

a masz jakiś pomysł na ten odcinek świąteczny

emiliario3

zobaczymy przeżyjemy tj.w przypadku mini klipu fragmentowego,tv rio,musicie śledzić na facebooku i na plakacie

emiliario3

Mam zastrzeżenie do takiej produkcji, by nie było w niej ratowania z opresji świętego mikołaja lub coś w tym stylu

ocenił(a) film na 10
Bilet95

dobrze, to napisz swój pomysł na odcinek świąteczny

emiliario3

Mam tylko zastrzeżenie czego bym nie chciał zabaczyć

ocenił(a) film na 10
Bilet95

to napisz czego nie chciałbyś zobaczyć i co chciałbyś zobaczyć i dodał pomysł i wątki poboczne

ocenił(a) film na 10
Bilet95

masz pomysł na odcinek świąteczny jaka jest fabuła

zielonaflora

Ok jakiś mam:
Obsadziłbym go w momencie pierwszych świąt Blu w Rio. Blu chce Spędzić te święta z Julia ale nie wie za bardzo jak się za to wziąć, chce sprawić by te święta były najbardziej idealne, magiczne i w ogóle naj. Jednak dla Blu nie to będzie największą udręką, bo dla Julii święta kojarzą się tylko i wyłącznie z prezentami.

Poboczne wątki:
-Luiz organizuje święta dla wszystkich w swoim garażu
-Blu w tym wszystkim zapomni o prezencie dla Julii (ale okaże się że przygotował coś przed miesiącem i zapomniał)
-Rafael, Niko i Pedro skłuceni o to kto będzie udawał mikołaja

ocenił(a) film na 10
Bilet95

bardzo dobry pomysł na odcinek świąteczny, napisz o co chodzi w każdym wątku pobocznym w twoim pomyśle, który napisałeś 4 dni temu i masz jeszcze jakiś pomysł na odcinek świąteczny, bo jestem bardzo ciekawa co wymyślisz, jesteś najlepszy w wymyślaniu fabuły do rio 3 i masz najlepsze pomysły

emiliario3

Dobra:
1- Wielkie święta u Luiza, wszystkie drogi bohaterów na końcu się tam w końcu zejdą.
2- Na samym końcu gdy Blu będzie zmieszany i smutny (z powodu że zapomniał o prezencie) Julia jednak nie miała do niego pretensji (dla niej prezentem było głównie to że nie spędza ich samotnie po tym jak zrozumiała sens świąt) ale i tak Blu nie będzie mógł sobie tego wybaczyć , ale okaże się że ukrył prezent dla Julii przed miesiącem u Luiza i ten na szczęście o tym nie zapomniał.
3- Najpierw będzie kłótnia, potem chwila wytchnienia (bohaterowie będą zbierać petycje o to kto byłby lepszy), następnie będą się wzajemnie sabotować, na koniec się pobiją o to. Zobaczą że Luiz im ukradł pomysł na mikołaja a ci postanowili dołączyć do niego i zakopać topór wojenny.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

ile on ma minut

emiliario3

Powinien trwać ok. 23 minuty

ocenił(a) film na 10
Bilet95

jak Rafael, Pedro i Nico będą sabotować i kto kogo, jak będą udowadniać kto byłby lepszy, jak się będą bić, kto zacznie kłótnię i jak zakopią topór wojenny

emiliario3

-Sabotaże jak na Kevin sam w domu a sabotować będą siebie nawzajem
-udowadniać kto lepszy... no walka na słowa ja byłbym lepszy w tym a ja w tym... ,
-Bójka, tak jak wyglądają na komediach bitwy barowe wszyscy wszystkim ze wszystkimi tyle że tyko pomiędzy nimi trzema
-Kłótnia się zacznie sama Luiz poprosi ich oto by któryś z nich udawał mikołaja a cała trójka będzie chciała
-Zobaczą że podczas tej całej walki Luiz musiał przejąć funkcje Mikołaja i uznają że mu pomogą

ocenił(a) film na 10
Bilet95

dziękuje że napisałeś mi, kto pierwszy będzie chciał być mikołajem, a kto drugi, a kto trzeci, kto w czym byłby najlepszy, kto pierwszy zacznie sabotaż, a kto skończy i jakie to będą sabotaże, kto zacznie się pierwszy bić i czym się będą bić, kto pierwszy będzie chciał się pogodzić, a kto drugi,a kto trzeci i czego się oni nauczą

ocenił(a) film na 10
Bilet95

rozumiem już

ocenił(a) film na 10
Bilet95

jak myślisz jak się zaczynie kłótnia, jak będzie przebiegać i jak się ona zakończy

emiliario3

Każdy z nich niezależnie od siebie będą wpadać na te pomysły, kto będzie pierwszy zawsze w tych pomysłach będzie remis

ocenił(a) film na 10
Bilet95

dzięki że napisałeś, rozumiem że w tych pomysłach będzie remis, ale chodziło mi też o to kto w czym będzie lepszy, jakie będą to sabotaże, kiedy zaczną się bić, kto pierwszy powie że chcę być mikołajem, kto drugi, a kto trzeci i jak się przeproszą i czego się oni nauczą

emiliario3

Nie wiem użyj własnej wyobraźni

ocenił(a) film na 10
Bilet95

dobrze

ocenił(a) film na 10
Bilet95

muszę trochę pomyśleć

ocenił(a) film na 10
Bilet95

o jakim prezencie zapomni Blu

zielonaflora

No gwiazdkowym, ale co w nim będzie to już pozostawię twórcą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones