PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657675}

Rio 2

6,6 24 462
oceny
6,6 10 1 24462
6,2 5
ocen krytyków
Rio 2
powrót do forum filmu Rio 2

rio 3

ocenił(a) film na 10

jak myślicie o czym będzie rio 3 piździe pomysły tutaj

ocenił(a) film na 10
Bilet95

a kto jest twórcą

emiliario3

Carlos Saldanha

ocenił(a) film na 10
Bilet95

czy będzie odcinek na temat hallowen

emiliario3

A skont mam to niby wiedzieć

ocenił(a) film na 10
Bilet95

To jest fajna historia ale oczywiście musi być szczęśliwe zakończenie :)

F0xy5

Nie pamiętam bajki z złym zakończeniem.

ocenił(a) film na 10
Bilet95

bardzo dobry pomysł może jeszcze macie jakieś pomysły do rio 3 i kto w nim wystąpi i co się z nimi będzie działo

ocenił(a) film na 10
zielonaflora

a ty napiszesz pomysł na rio 3

ocenił(a) film na 10
emiliario3

dobrze napisze jutro

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
emiliario3

przepraszam, ale dzisiaj nie dam rady napisać mogę jutro

ocenił(a) film na 10
zielonaflora

oczywiście że możesz jutro nic się złego nie stanie

ocenił(a) film na 10
emiliario3

dzięki jesteś spaniałą osobą

ocenił(a) film na 10
zielonaflora

dzięki

ocenił(a) film na 10
Bilet95

dobry pomysł

Bilet95

A gdzie Nigel ? :P

ocenił(a) film na 5
Rysiu11

Nigel niech sobie tam żyje z Gabi, średnio mnie on obchodzi xd

maladzonaga

masz rację,ale Charlie wydostanie się z rzeczywistości i zaprzyjażni się ze mną albo wciągnie językiem do kinowego świata.Po chwili zaczyna dołączyć do mojej drużyny,(jak będzie Epoka Lodowcowa 5) to wcześniej złapią Guptę w tym duetowym filmie na 2 światy będzie dzielone 1 na Epokę Lodowcową,a 2 w Amazonii,następnie dopasują się do serialowych drużyn jako Pinguś,Łosiek,Żabusia(najsłyniejsa główna bohaterka,dołączy do Gupty i Charliego),Hipcia i Kanguś niech sobie zostaną w rzeczywistości po to,by drużynę obserwowali,następnie ja porzucę rodzinę i inne serialowe bajkowe filmy.A-seksualność Gupty,B-opisałam o 2 bohaterze,C i D będzie walka z Gargamelem i Klakierem:One będą krzyczeć,czyli Smerfy:Gargamel!!! lub Smerfuj się kto może,zobaczymy w 3 w 2016r,krzyknę hasło tj.Tiago:Amazooooooooooonia!!!jak była w scenie Rio 2,o przygotowaniu się do wyprawy,potem mówić będę:Za mną Żabusiu,Gupto i Charlie,walczmy o Gargamela!!!Smerfy będą uciekać,a ja wyciągnę nożowy miecz Backimingstera z zębem Rudiego tj.w Epoce lodowcowej 3 i 4:Era dinozaurów i Wędrówka Kontynentów ,Charlie da mi odtrutkę,który w scenie po piosence Nigela(Ta gra wciąż trwa),omówili zemstę na Blu.Wtedy będę narpiew walczyć z 1 bronią,a na końcu ja wystrzelę po to by pacnąć Gargamela i Klakiera.Już nie będzie strzelał Charlie tylko ja.Koniec!!!

patka_25

Mind Blow ! WTF !?

Rysiu11

co to znczy po pol mind blow i skróty WTF po pol specjalnie?

patka_25

odpisz proszę albo dołożę też będzie zw.ze scyzorykiem wiele x,jak Tiago miał różne narzędzie,obrona ptaków,orzech brazylijski i otwarcie samochodu ścinaczy drzew,wtedy nawiąże się walka z Gargamelem,podrzucę do góry lub dołu,zakopując i znikającą ziemię,przemówka:Uciekaj Gargamelu!!!Myślimy,że ja i Wasza drużyna wymienię różne teksty!!!Nie martw się drużyno i Gargamelu!!!Niedłg.po Was wrócę i będę walczyła z Tobą!!!Charlie będzie miał nową amunicję-mrówczą broń,kiedy podtrzyma bez połykania go w całości,krzyknę:OGNIA!!! i strzeli do Gargamela i Klakiera!!!Koniec 2 rozpiski!!!

Rysiu11

Postanowił zrobić coś łatwiejszego niż załatwić Blu
-Okrasić Ford Knox
-Przeskoczyć na deskorolce Mont Everest
-Wygrać z Chuck'iem Norris'em w skrable
Itd.

Bilet95

Z Chuckiem Norrisem będzie mu ciężko :D

Rysiu11

wiem o tym,ale z Charliem,Guptą,Żabusią i inną drużynę z serialowych filmów zw.z walką Gargamela i Klakiera z 2 broniami:1 miecz Backimingstera z zębem Rudiego i odtrutkę będzie jeszcze fajniesza

patka_25

scyzoryk tak samo jak z 2 broniami,czyli 3

ocenił(a) film na 5
Bilet95

Jeżeli chodzi o deskorolkę to bardziej zadanie dla Blu :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zielonaflora

A, ja znalazłem stronę na której są zamieszczone scenariusze filmów Rio 3 i Rio 4, a na dodatek dodam że nikt z was nie trafił.

ocenił(a) film na 10
mateusz641

gdzie to jest?

ocenił(a) film na 10
mateusz641

napiszesz gdzie to jest?

ocenił(a) film na 10
mateusz641

na jakiej stronie to znalazłeś?

mateusz641

na stronie idea wiki.

mateusz641

podacie tą stronę w całości idea wiki?

ocenił(a) film na 8
zielonaflora

może to nie jest scenariusz ale moim zdaniem rio 3 powinno się skupić na carli,bii i tiagu (niech ktoś poprawi imiona jak źle coś napisałem)

filmowy22

Powinno się pisać Carla , Bia i Tiago. A imiona nie polskie powinno się pisać z apostrofem gdy się odmienia np. Tiago'wi.

Ostatnio się dowiedziałem że Tiago to po polsku Jakub :D

ocenił(a) film na 6
zielonaflora

Ale nawet nie wiemy czy w ogóle będzie ,,Rio 3" . A wy się zastanawiacie już o czym będzie. Fabuły nam nie zdradzą do co najmniej roku przed premierą.

kamil-pawel

Raczej nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones