PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9182}
7,3 25 886
ocen
7,3 10 1 25886
7,2 6
ocen krytyków
Rob Roy
powrót do forum filmu Rob Roy

Taki sobie.

ocenił(a) film na 5

Tak się złożyło, że "Rob Roy'a" widziałem po "Walecznym..." i się trochę nudziłem. Te dwa filmy o bardzo podobnej tematyce można porównać do Fiata Punto i Fiata 126p (przy czym 126 to właśnie Rob Roy). Nie widziałem w nim ładnych krajobrazów, ciekawej akcji bo się nudziłem... ale, ale. Tim Roth - bardzo dobry, zagrał kawał wrednego sukin%$#@ co bardzo mi się spodobało. W tym filmie szczerze go nienawidze.

monaco

Dziś po 13 latach od twojego wpisu ledwie pamiętam fiaty, ale po projekcji wczoraj w TV, świetnie zapamiętałem przepiękne plenery tego filmu, akurat dobry akord do Wielkanocy za 3 dni, otwierające duszę na Stwórcę.

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Ja jeszcze pamiętam coś z fiatów i z filmu, ale nigdy go nie oceniłem, bo kompletnie nie byłbym w stanie przypomnieć sobie tytułu... nawet pamiętając, że grał w nim ten 'koleś z gwiezdnych wojen'. Co innego William Wallace, ten to zapada w pamięć. może go wina freeeeedoooom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones