PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 65 012
ocen
7,2 10 1 65012
7,1 46
ocen krytyków
Rocketman
powrót do forum filmu Rocketman

"Rocketman" vs Empik

ocenił(a) film na 8

Wiem, że istnieje już kilka tematów odnośnie "Rocketmana" na DVD/BR, ale założę kolejny. (Najwyżej zostanie zablokowany). Czy ktoś może przypadkiem wie, dlaczego nie ma tego filmu w ofercie Empika? Jak to jest w ogóle możliwe, że nie można go tam dostać, skoro polskie wydanie weszło do sprzedaży 06.11.? (W Empiku dostępna jest jedynie wersja UK). Nie ma go też w zapowiedziach..... Dlaczego tak się dzieje, od czego to zależy? Specjalnie czekałam cierpliwie na polskie wydanie, głównie ze względu na mamę, która też chciała, by ten film znalazł się na naszej domowej półce, gdyby nie ona już dawno miałabym już wersję UK u siebie. Czy film pojawi się jeszcze w Empiku, czekać dalej, czy lepiej kupić go gdzie indziej - jak myślicie? Jestem trochę zawiedziona, nie spodziewałam się, że będą takie problemy z jego nabyciem. W końcu film powinien być ogólnodostępny w całym kraju. Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją.

ocenił(a) film na 8
RadAvoy

Zdaje się, że narobiłam wiele hałasu o nic ;) Temat już nieaktualny ;) Gdyby ktoś był zainteresowany - "Rocketman" będzie dostępny w Empiku od 26.11. br. ;)

ocenił(a) film na 8
RadAvoy

Ja szukałem wydania 4K UHD w Media Markt i ich strona internetowa podawała dostępność w marketach, w których filmu fizycznie nie było, na szczęście, w głównym markecie były wszystkie wersje.
Empik sprzedaje tylko wydania z importu, nie wiem, dlaczego. Podobnie jest z soundtrackiem do ostatniej części Gwiezdnych Wojen, gdzie Empik ma tylko cyfrową kopię, a CD jest normalnie w MM.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Na stronie Empika jest już dostępnych kilka wersji polskiego wydania filmu. Ja kupiłam DVD, ale szczerze powiem jakość obrazu jest marna i jestem nieco rozczarowana. Mam wiele filmów w tym formacie i jeszcze żaden nie był tak kiepskiej jakości. Nie wiem czy akurat tylko moja kopia jest taka, ani jak się ma film w innych sklepach. Najpierw też znalazłam film na stronie MM i byłam skłonna go już tam zamówić (pierwszy raz cokolwiek w tym konkretnym markecie), ale ostatecznie się wstrzymałam i wybrałam Empik, jako że często tam robię zakupy i do tej pory byłam zadowolona.

ocenił(a) film na 8
RadAvoy

Ja już nie kupuję DVD od ponad 10 lat, tylko Blu - Ray i 4K UHD. DVD się, niestety, nie skaluje wzwyż na tv 2160p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones